Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a szüleimmel a fekete párom?

Figyelt kérdés

A párom fekete. Néhány éve jött Magyarországra és van rendes munkája is. Diplomás férfi. Nagyon szeretem, de a szüleim elég rasszisták és félek, hogy nem fogják tudni elfogadni. Ők még nem tudnak a párkapcsolatomról, viszont hamarosan szeretném bemutatni. Az nekem nem opció, hogy megszakítom velük a kapcsolatot, mert amúgy nagyon szeretem a családomat. Ebben az egy témában maradiak és biztos vagyok benne, hogy időre lesz szükségük, amíg elfogadják. Mivel tudnám megkönnyíteni a folyamatot?

28n



2021. szept. 5. 15:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Semmivel, ez csak tőlük függ.
2021. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Mennyire tud magyarul a párod? Egy viszonylag jó magyar nyelvhasználat sokat tud segíteni ilyenkor. Szemtől szemben, mikor magyarul megszólal és beszélget velük megreped az a bizonyos fal. Ez a rasszista agymosás amiben egyesek szocializálódnak csak bizonyos távolságból működik. Amint személyesen látja valaki a közös pontokat, az embert, másként éli meg a dolgokat.
2021. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Hát mondjuk az segíthet, ha előbb beszélsz róla, mutatsz fényképeket, nem pedig csak beállítasz vele minden felkészítés nélkül.
2021. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Ha megismerik és látják, hogy szeretitek egymást el fogják fogadni. Látniuk kell, hogy akár el is veszíthetnek, ha nem próbálják meg az elfogadást. Szerintem említsd meg nekik és kérd meg őket, hogy ismerjék meg először és utána ítélkezzenek. Legalább a bemutatkozásig jussatok el és az idő majd úgyis eldönti. Én a helyedben nem adnám fel a "küzdelmet". Azért biztatlak, mert a családunkban is volt, van egy ilyen eset, de sikerült. Ma már van egy tejcsokoládé színű csodálatos fiúk is. Nem a bőrszíntől függ egy ember értéke! Hajrá!!
2021. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
28%
Hát én is aggályosan néznék rád... És nem hinném hogy ezt el tudnám fogadni.
2021. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%

Mondd el nekik hogy fekete és mutass róla képeket aztán mutasd be személyesen is.Sokat fog nyomni a latba ha jól beszél magyarul.

Ha látják hogy szeretitek egymást és hogy rendes pasi akkor nem lesz probléma.28 évesen már tudsz választani magadnak partnert.

Ha a szüleid normálisak akkor megfogják érteni és ha esetleg nem is szimpi nekik akkor sem fognak kötekedni vagy ilyesmi

2021. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
22%

Nekem ezek a kérdések kicsit ellentmondásosak.

Ha nekem annyira rasszista szüleim vannak, hogy itt kell vekengenem, nem választok fekete párt.

De ugyanez cigányyal, alkoholistá al, bármivel.

2021. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
16%
- Anya, apa, bemutatom Dabirt, ő a szerelmem, aki hamarosan hazavisz engem Szudánba. Szeretlek titeket és bármikor meglátogathattok majd Rabakban. Van itthon valami kaja?"
2021. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Szerintem elsősorban beszélj a srácról, mit tanul, mennyi mindent szeret. Amikor már képben vannak, hogy értelmes (remélem az) akkor mutass képet.

Azt is meg kell értened, ha aggódni fognak. Sajnos tényleg van, hogy az ilyen nem szépen alakul, a szülőség velejárója, hogy aggódik a gyereke miatt,így hajlamos rosszabb dolgokra gondolni.

2021. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
14%
10.miért lenne az?
2021. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!