Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy héten mennyit veszekedtek...

Egy héten mennyit veszekedtek anyukátokkal?

Figyelt kérdés

Anya egy héten egy-másfél napig nem szól hozzám, mert mindig összeszólalkozunk valami apróságon, még úgy is, hogy egy ideje minél kevesebbszer megyek ki a szobámból.


Mennyi az a "normális mennyiség"veszekedésből, ami még belefér a szülő-gyerek kapcsolatba?


2021. szept. 11. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 14-szer kb. De eléggé külöbözőek vagyunk (én a tipik férfias fiú, anyám meg viselkedésében a tipik nő). Nincs tesóm, apám van, de inkább az én életembe létezik, és nem is velem lakik (bár nem rossz ember). Annyi hogy 16 vagyok.
2021. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Hát mi egy héten kb hatszor veszekszünk, de szerencsére olyan édesanyám van hogy egy vita után 5 perc és már ki is békültünk.

Szerintem hetente 3,4 max 5 veszekedés az még talán belefér, persze attól függ hogy mennyire súlyos az a vita.

2021. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal szinte soha nem vesztem még össze, ellenben apámmal naponta.
2021. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor😂 De általában csak kisebb vitáink vannak, hamar kibékülünk. De amúgy mi is csak ilyen apróságokon szoktunk összeveszni.💕😂 Ritka a nagyobb vita.🙏🙏🙏
2021. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Évente-kétévente van egy-egy nagyobb összezörrenésünk.
2021. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Amúgy a vita meg a veszekedés nem ugyanaz.
2021. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amióta külön élek, azóta kb évente egyszer. Amíg náluk laktam, addig azért akadt valami vitatkozni való minden hétre.
2021. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg az elmúlt jópár évben egyszer sem. Igaz, nem is beszélünk, ha találkozunk meg egy hello és kész. Előtte viszont ha csak egymáshoz szóltunk. Heti legalább 50 de inkább 100. Nem olyan b+ meg hagyjál, meg nem szólunk egymáshoz, hanem kőkemény nyomdafestéket nem tűrő hangon és szavakkal.

Azóta kiegyensúlyozott az életem, nem veszekszem, nem kiabálok. Amíg "normális" kapcsolat volt, addig azért heti 3-5 volt, és az sem ilyen durva.

2021. szept. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1-2 kisebb konfliktusunk szokott lenni egymással, de az vagy vitatkozás, aminek viszonylag hamar vége van, vagy kisebb sértődés a részéről, amit úgy intéz el, hogy "majd holnap, ha akarsz, beszélj hozzám!".
2021. szept. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit
2021. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!