Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy héten mennyit veszekedtek...

Egy héten mennyit veszekedtek anyukátokkal?

Figyelt kérdés

Anya egy héten egy-másfél napig nem szól hozzám, mert mindig összeszólalkozunk valami apróságon, még úgy is, hogy egy ideje minél kevesebbszer megyek ki a szobámból.


Mennyi az a "normális mennyiség"veszekedésből, ami még belefér a szülő-gyerek kapcsolatba?


2021. szept. 11. 22:57
1 2
 11/11 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen, hogy normális veszekedés szám. Van szülő, aki minden apróságon balhézik és a feszkót ezzel vezeti le, na az ilyennel eleve többet veszekszik az ember, mint egy kevésbé balhés szülővel. Gyerekkel ugyanez, szóval nagyban függ a szülő és a gyerek természetétől. Amíg otthon laktam, anyám kb. 3-4 naponta hisztizett be valamin és nem szólt hozzám 1-2 napig, de ha én is hozzá hasonló természet lettem volna és ugrottam volna minden kötekedésére, akkor 0-24 nyomhattuk volna. 12 éve nem lakom vele de így is előfordul, hogy már úgy hív fel, hogy ő eldöntötte hogy meg lesz sértődve valamin és akkor jellemzően feltesz egy random kérdést (pl. mostam-e hajat aznap) majd a válasz milyenségétől függetlenül megsértődik rajta és rém cseszi a telefont. Ő így vezeti le a feszkót, nem tudok vele mit csinálni, megtanultam elengedni.
2021. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!