Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért dühvel reagál...

Anyám miért dühvel reagál arra ha szomorú vagyok mert összejöttek a dolgok és szar napom van?

Figyelt kérdés

Arról nem álmodok már hogy megkérdezik mi a baj? Vagy ilyesmi.

Nem kezdtem vitázni vele, egyszerűen csak elvonultam hogy kisírjam magam.

De miért kell emiatt dühösnek lenni és hozzám vágni még azt is hogy elrontottam az ő kedvét is?



2021. szept. 15. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Mert ilyen mentalitású..
2021. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Esetleg azért, mert mondjuk te a szomorúságodat azzal fejezed ki, hogy haza érve teljes erővel bevágod magad után az ajtót, aztán csontig feltekerve nekiállsz valami metál zenét hallgatni?
2021. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
"Elvonultam hogy kisírjam magam" melyik része nem világos? Tudod nem mindenki viselkedik elmebetegként de mindenki magából indul ki. Kösz a nem hasznos választ.
2021. szept. 15. 12:29
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert ő ilyen.

Látsz egy példát amit nem kell kövess ha esetleg majd te is családot akarsz.

De sokat kell még tanulj az emberi jellemekről.

2021. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Draga kérdező, nulla információ alapján nem is lehet hasznos választ adni.
2021. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
"Drága válaszoló" mindent leírtam, de annak örülnék ha te már másik kérdéshez vonulnál kötekedni!
2021. szept. 15. 12:55
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Hé, fogd vissza magad. Az 5-ös válaszoló csak arra utalt, hogy baromira nem ismerjük anyukád nézőpontját teljesen. Lehet, hogy neki is rossz napja volt, és úgy gondolta, hogy majd lesz egy kis öröme ha meglát erre nekiálltál duzzogni, mikor ő egész nap házimunkát csinált.


Értem én, hogy kamaszkorod javában vagy, azt se tudod mikor milyen kedved van, de én addig nem is akartalak volna okolni, míg nem flegmáztál az ötössel.

2021. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
4, nem szeretnék saját családot. Az utolsó mondatod alatt mit értesz? Éppen azért tettem fel a kérdést hogy tanuljak, okot keressek az ő viselkedésére! De ehelyett eddig szinte csak kötekedést, meg rébuszokat kaptam.
2021. szept. 15. 12:58
 9/16 A kérdező kommentje:

????

Ok. sziasztok

2021. szept. 15. 13:00
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

8-as:

Ezért írtam a HA-t, szóval most te kötekedsz, mert feltételezés módján te azt kellene kiragadd a szövegkörnyezetből ami rád vonatkozik.


Az utolsó mondatot úgy értettem, hogy meg kell ismerd anyukád nézőpontját. Mi nem fogjuk tudni megmondani mi történt és ki miért mit reagált. Nézd nagyobb perspektívából az esetet és kérdezd meg anyukádnak milyen napja volt.

2021. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!