Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednetek egy 13 évesnek...

Megengednetek egy 13 évesnek a gél lakkot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukák, ti megengednetek egy 13 éves lánynak a gél lakkot? Iskolára is? Szép, egyszerű, nem ilyen csilli-villi. (Illetve a körmösök elvalallnák?)

2021. szept. 17. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
77%
A gél lakk nem műköröm.A saját körmét festik ki vele akárcsak a sima körömlakkal,csak ez tartósabb.Én 4gyerek mellett mindent csinálok(mosás,mosogatás, takarítás)és 3hetente járok,de volt úgy,hogy 4hétre jött ki az időpont.Simán bírja addig,nyilván a lenövés látszik,de nem undorító.Suliba nem,de szünetben miért ne?
2021. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim válasza:
62%
Én 13 éves vagyok, anyukám simán megengedi a gél lakkot és méga műkörmöt is! :D
2021. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez nem műköröm, mintha ki lenne festve csak tart 4 hétig és nem lesz ocsmány lekopott.
2021. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Felnőtt korában is lebeszélném róla
2021. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
88%
Megengedném.
2021. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
37%
Nem, mert gyermek még, nem nő.
2021. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
86%

Mennyire sok begyepesedett ember van itt. Mintha ők nem festették volna 13-14 évesen a körmüket. Én mindig kifestettem, igaz ha a suliba a tanár észrevette akkor lemosatta.


Szerintem egy szép világos, igényes akár francia manikűrrel semmi baj nincs.Ami ha lenő, akkor se látszik annyira meg. Nem műköröm.. erősítőt raknak a géllakk alá, nem megy tönkre a köröm tőle.

Nekem régen nagyon gyengék voltak a körmeim, folyton törtek össze vissza meg papír vékonyak voltak szinte. Amióta körmöshöz járok szebbek, erősebbek és egészségesebbek mint valaha.

2022. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
20%

Szóba sem jöhet.

Az alkalmazottaimon sem tűröm meg a műkörmöt, a munkavégzést kizáró tárgyként van megjelölve.

2022. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem korai márcsak azért is mert egyszerűen műnek néz ki. Amikor még nem tudtam mi az a gél lakk addig azt hittem hogy ez is egy műköröm mert nagyon fényes, vastag, l@tszik rajta hogy félig mű, mert az is. Ha lenő meg csúnya. Egy kislányon nekem nagyon természetellenesnek nézne ki mint pl egy rúzs. Nem engedném. Nézzen ki a korának megfelelően.


37.Szerintem körmöstől függ, mert vannak kontárok is szerintem. Akihez te jársz az odafigyel erre.


Nem értem miért kell erőltetni állandóan ezt a gél lakkot. Egy sima köröm is lehet elegáns és szép.

2022. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
56%
Nekem anno egy körmösöm mondta hogy nem vállal 16 alatt. Azért, mert 13 évesen még fejlődésben van valami (bocsi nem tudom mi, nem emlékszem már, nem vagyok körmös) a körmödön.
2022. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!