Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednetek egy 13 évesnek...

Megengednetek egy 13 évesnek a gél lakkot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukák, ti megengednetek egy 13 éves lánynak a gél lakkot? Iskolára is? Szép, egyszerű, nem ilyen csilli-villi. (Illetve a körmösök elvalallnák?)

2021. szept. 17. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
75%

Miért baj az, ha maximum egy hónapig tartós a körömlakk, ha nem ütközik hovatalos szabályokba? Plusz létezik ahhoz is lemosó.

Egyébként milyen baromi nagy különbség van? Két milliméterrel vastagabb, wow.

Olyan idióta érvekkel jössz, hogy neked (!) nem tetszik a látványa, meg csak terelsz, túldramatizálod a jelentőségét. Ilyen "érvekkel" (zsarnokoskodással) nem neveled önállóságra, se kompromisszumkészségre, ami szerintem nagyobb baj, mint az, hogy a géllaknak a "látványa is zavar"(brühühü), amit még csak nem is te viselsz. Esetleg gyerek vérmérsékletétől függően sok, más neked "zavarja a szemed" jellegű "szülői problémamegoldás" után vagy meghunyászkodó típus lesz, vagy az, aki amint lehetősége lesz megoldja a hátad mögött, akár sufni megoldásokkal. Az előbbi az életben nem praktikus, az utóbbi meg esetenként veszélyes. Ez olyan, mint a volt kolis szobatársam és a plusz lyuk a fülbe 15 évesen eset. Anyukának "zavarja a szemét a látvány", megtiltja, szobatársam megoldja kiskapuval, tűvel átszúrja magának sterilizálás nélkül, belenyomja a bizsut, aztán anyukával lehet orvoshoz futkosni. De legalább anyucinak nem zavarta a szemét...

2022. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim válasza:
82%
Én igen. Nem a világ vége...
2022. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
25%

61. Nem beszéltem hivatalos szabályokról.

És aki nem tudja elfogadni a másik véleményét az te vagy. Értem higy sokan engednék, rendben elfogadom. De én nem.

Te vagy aki nem tudja elfogadni higy én nem engedném, aki rám akarja erőltetni az akaratát miközben én meg mindig azt mondogatom hogy ha te úgy akarod akkor csinálj amit akarsz, nem az én dolgom. Melyikőnk a zsarnok 🙂?

2022. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 évesen lett anyukám unszolására :P


Nagyon töredeztek a körmeim, sose rágtam őket és nagyon vigyáztam rájuk, de mégis csúnyák voltak. Próbálkoztam mindenféle erősítővel, végül pedig anya találta ki h akkor legyen műkörmöm, először elleneztem, majd jobban utánanéztünk és rátaláltunk a gél lakkra. Onnantól kb 19 éves koromig volt folyamatosan, nem gyengítette el a körmöm, sőt, erősebb lett és esztétikusabb, sok önbizalmat adott.


Gimiben megengedném, általánosban csak akkor, ha másoknak is van rajta kívül.

2022. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim válasza:
17%
Hagyd őt élni! Ez egy szabad ország!
2022. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!