Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednetek egy 13 évesnek...

Megengednetek egy 13 évesnek a gél lakkot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukák, ti megengednetek egy 13 éves lánynak a gél lakkot? Iskolára is? Szép, egyszerű, nem ilyen csilli-villi. (Illetve a körmösök elvalallnák?)

2021. szept. 17. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%
Persze,miért is ne.Ha a suliban sem szólnak érte,és nem is zavarja őt semmiben (pl testnevelés,írás,úszás,mittudomén) miért is ne lehetne egy kis szín vagy csillogás a körmén,ebben semmi nagy ügy nincs..
2022. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
9%
Betegek vagytok! Azért tart itt a világ ahol...Már a gyereket a csilli villa pláza cicáskodásra nevelitek! Régen a kislány ilyen korba szinte babázott most meg rúzs, lakk, miniszoknya stb...15-16 évesen disco, drog stb...Ha meg molesztálják meg beszólogatnak nekik be van törve a fej!
2022. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
100%

42-es ugye most nem arra celzol, hogy a molesztalas az aldozat hibaja, mert ki volt sminkelve, meg volt csinalva a korme es ne adj isten nem garboban ment bulizni?

Te nevezel masokat betegnek? Mikozben szerinted jogos a nemi eroszak? Nem vagy normalis.

14 eves korom ota van mukormom (nem folyamatosan, tartottam szunetet persze) es nem lettem emiatt kurv..a, koszonom szepen. Tinikent buliztam? Igen, es? Sot, buliznek en most is, csak epp mas dolgom van.

Van ferjem, rendes munkahelyem es hamarosan kisbabank lesz.

Nem ezen mulik, hogy kibol mi lesz, elhiheted.

A gellakhoz, oltozkodeshez es bulikhoz meg foggalmam sincs, hogy mi koze a drognak. Elmondom neked, drogozas nelkul is lehet bulizni, de gondolom ez mar magas neked. Csak nem vallaskarosult vagy? Azok szoktak ilyenek lenni.

2022. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
12%
Ki mondta hogy jogos a molesztálás? Te szerencsétlen!Épp ellene vagyok.Én amikor fiatalabb voltam 18 év alatt nem engedtek be discoba senkit...Most 14-15 évesek simán be mehetnek stb.. Nekem volt olyan rokonom akit leitattak és úgy kelet érte menni...A te majdani gyerekeddel esetleg hugodal ne történjen ilyen...
2022. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%

Huha, berugott es el kellett menni erte. Biztos eroszakkal dugtak le a torkan a piat, az elso kortytol kezdve, igy van.

Nem tudom, te mikor voltal fiatal, de en se ma voltam tini, viszont a szuleim is szivesen emlekeznek vissza a regebbi idokre, neha olyan sztorikat meselnek bulikrol, nyaralasokrol, hogy meg en is elpirulok.

De igen, regen minden jobb volt,

mindenki szent volt, tudom-tudom :)

2022. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
13%
Szerinted ha csak leitatták volna akkor írtam volna akármit is?? Látom nem érted de mindegy! Mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy akarja az enyém 13-14 évesen nem fogom engedni az éjszakába!
2022. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%

46. Itt most nem a bulizasrol van szó. De ha már összemostad a körömlakkal legyen. Nem tudom mikor voltál fiatal de 25 éve senkitől nem kértek igazolványt, 15-16 évesen simán kiszolgáltak alkohollal mindenhol (nem túlzok).

És értjük hogy ellene vagy az erőszaknak, csak az áldozathibáztatással van a baj. Ismerek olyan lányokat akik mindegy mit vesznek fel, meg egy krumpliszsákban is feltűnőek. Nehogy már az ő hibájuk legyen ha megtámadják őket. De az igazság az hogy ugyanúgy megtámadják a melegítőben, farmerban és pólóban lévő nőket is. Egy perverz nem a ruha miatt támad hanem azért mert beteg. Rajtam éppen kabát és farmer volt mikor megtámadtak.

2022. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
17%
47:Ti tudjátok...
2022. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen volt már néhány körömlakkom, használtam alkalmanként. De korábban is volt átlátszó, benne csillámok, inkább nem is mondom hány éves voltam annál.

Ma már nincsen körömlakkom itthon, csak géllakk, mert praktikusabb, 2 hétig nincs vele gond, és rögtön száraz. Szerintem ez nem olyan nagy dolog. Nem csak a vastag géllakk létezik, lehet 2 vékony rétegben kenni, és senki nem mondja meg, hogy azt lámpa szárította, és nem a levegő.

2022. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%
A bulizásnak mi a f*szom köze van egy kis színes körömhöz?! Ma már akkor is egy büdös k*rva vagy ha csak szimplán merészeltél p*nával születni..🙄🤌
2022. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!