Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tettetek volna ebbe a...

Mit tettetek volna ebbe a helyzetben? Édesanya kérèse vagy karrier èpìtés pénz keresés? Úgy érzem legbelűl ez csak tünet ès többről szól,szerintetek?

Figyelt kérdés

Kezdem a legcikibbel, önálló életet èlek de volt 28 és 30 èvesen két anyagi "csődöm". Ezért szüleimmel lakom. :( Szándék megtakarìtás megvan a költözésre,de ingatlan árak....az egekben.

Két ève anyai nagymamám is hozzán költözött, sokat jelent nekem lelkileg kimondhatom hogy ápolom(meg a facebookom mert neki is kinyitja a világot)

Van egy fő és 2 mellékállásom. Főállásom jóformán ,számomra egy bejelentett munkahely a másik kettőben érzem jól magam. Ezek szinte (hosszú) hétvégi munkák. A "kedvenc" mellékállásomban kezdő vagyok.

Most hétvégén is hívtak mindkét mellékállásomba dolgozni. Anya nyomatékosan kért látogassam meg falusi apai nagymamámat,nála segìtsek be. Mert én milyen keveset járok mostanában-nagyi "üzente". Tavaly sokat voltam nála persze arra senki sem emlékszik. Van 4 gyereke 6+2unokája dédunokái is de azok kicsik. Nagyon vallásos nála nem lehet vasárnap dolgozni.

A "kedvenc" mellékállásom novembertől- marciusig ritkúl majd. Úgy érzem cserben hagytam ezt a csapatot a másik munkánàl a főnököt nagyi miatt. Sajnos apa is úgy lett nevelve ez a nagyim ha szól illik menni.

Én úgy érzem 30 felett sok hogy nagyi irányít, anya is az apa rokonság rosszindulatától tartva....

Félek ha lesz kapcsolatom szintén megy majd ,hogy illene nagyihoz menni.



2021. okt. 6. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Öreg vagy már ahhoz, hogy ennyire szét legyél esve


2. Ez a maszlag a 3(?) munkahelyeddel minden csak nem karrier


3. Ha normális életet élnél, nem kellene választanod.

2021. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nagyihoz mennék. Megmondanám, hogy dolgoznom kell.

Tudsz menni novembertől.

2021. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kovpet ***** válasza:
100%

"csak kíváncsi voltam kívűlállók véleményére"


OK, tessék: ne azzal foglalkozz, hogy mások mit várnak el tőled, hanem azt tedd, amit szerinted tenned kell.

Meghallgathatsz másokat is, de az, amit ők mondanak, nem az igazság, hanem csak egy vélemény. Ha szerinted nem úgy van, akkor számodra az tényleg nem úgy van.

Az meg, hogy mi illik... persze, majd mindenféle hülye illemszabályok mentén alakítod az életed. Jól is néznénk ki.

2021. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!