Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18 évesen elköltözni?Hogy...

18 évesen elköltözni?Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta gyűjtögetek és egy közös albérletbe mennék.A szüleim nem engedik, hogy elköltözzek még le nem raktam az iskolát ez mellett dolgozom már 3 éve.Hogyan tudnék a legegyszerűbben elköltözni?Szüleimmel próbáltam beszélni de nem tudtam. Olyan okból költöznék, hogy tönkretesznek lelkileg,már semmiben nem támogatnak néha kapok egy két pofont mindent megakarnak szabályozni pedig sose voltam egy lézengő gyermek aki ivott,cigizett ilyesmik.Bulizni se jártam el.Jegyeim stabilak.Nem sokára töltöm be a 18.Szülinapomat.Csak hogy pakoljam össze a cuccaim, hogy tudnék minél hamarabb elmenni?Ismerősöm a költözésben segítene.Eltartásról nem szeretnék beszélni,mert probléma nem lenne vele.Ti hogy csinálnátok?

2021. okt. 13. 15:15
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Apukám dolgozik csak.
2021. okt. 13. 17:16
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

Aaaa szoval van egy támogatód remelem nem oreg tulzottan, kissé nagyon ra leszel utalva, es ezzel vissza is fog elni valszeg, vagy is remelem nem :/.

Es anyud bem szokott elmenni otthonról hoszabb időre? Barátnőzni, felrelepni, rokonokhoz v nagy bevasarolbi vagy valami hasonló?

2021. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Mindig csak otthon van barátnői nagyon nincsenek sajna.
2021. okt. 13. 18:21
 14/33 A kérdező kommentje:
Bízom benne jobb lesz mint itthon.
2021. okt. 13. 18:21
 15/33 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok talán a legjobb példa, de én hasonlóan zűrös családi helyzet miatt léptem meg 18 évesen . Írtam egy levelet és elmentem . Hiba volt így intézni, ezt máshogy csinálnám a mostani eszemmel . Viszont mióta eljöttem helyreállt a kapcsolatom a szüleimmel. Az akkori pasim ( 25 éves volt ) akivel össze költöztem mindössze 4 hónap járás után ma már a férjem és van egy két hónapos kislányunk. :)

Szóval nekem jól alakult.

Ha annyira rossznak érzed a helyzetet fogd magad és lépj le .

Majd írj hogy mi lett

Sok szerencsét

2021. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm és ezt jó hallani.A levél írásra én is gondoltam,érdemes beleírni miért is költözök vagy csak egy búcsú levelet hagyjak vagy ahogy érzem?
2021. okt. 13. 19:31
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Na az problémás ha nem megy el otthonról, ejszaka osszepakokhatsz csendben ha megy es esetleg míg alszik kiviszed a cuccaidat. Vagy apránként par ejszaka fokozatosan ha necces. De feltetlen irj egy uzit/levelet h miert mesz el h tudjak mierteket, meg stb

Ez csak a tamogatodtol függ majd.

2021. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.Ha van valami tanács,vélemény még szívesen várom!
2021. okt. 13. 21:50
 19/33 anonim ***** válasza:
91%
Csak kérdés hogy ha mégse ugy alakulnak a dolgok visszafele a költözés miylen elsz...
2021. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
78%
Azert te ne házasodj ossze egy ismeretlennel 4 hónap után, és ne szülj oda egy gyereket, legyen több eszed xd
2021. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!