Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyerekes családok! Mennyire...

Kisgyerekes családok! Mennyire éltek hangosan?

Figyelt kérdés
A mi környékünk elég csendes, mi vagyunk egyedül kisgyerekesek a környező családok kozul, és én sokszor azt érzem, hogy mi vagyunk a leghangosabbak. Ez nekem olyan frusztráló. Kisgyerekkel gyakran elfogy a türelem, kedvesen ugyan, de már tettek megjegyzést, hogy hallják. Ti foglalkoztok ezzel?
2021. okt. 14. 13:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A szülinapos anyukája. Bocsánat a hibákért.
2021. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a szülőről mutat valamit ha a gyerekek folyamatosan hangoskodnak.
2021. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen családok általában nem tudnak normálatlankodni (tisztelet a kivételnek), kiutálják őket a lakóközösségből.
2021. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően ha a szülő nem engedi, nem fog folyamatosan visítani (persze nem 2 éves kor alatt gondolom). Az egyik szomszédunknál viszont a 10 éves is non stop ordít, dehát romák mit vársz.

Ami egyébként még sokkal jobban idegesítő az a kutyaugatás. Na az több szomszédnak is van. Elviselhetetlen, be nem áll a szájuk.

2021. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek olyan helyen élek, ahol 200 méterre van a szomszéd, így nem kell ilyeneken bosszankodnom. Megőrülnék, ha egész nap más visnyogását kéne hallgatnom.
2021. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Megpróbálnak csendben lenni a kisgyermekes szomszédaink, mert tudják, hogy megszívják, ha nem.
2021. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%

Kisgyerekkel gyakran elfogy a türelem,


Ha a gyerek zajong, hát istenem. De bakker, itt te üvöltözöl. Úgyhogy érezd is szarul magad.

2021. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkettő szomszédom csok-os romák, sok gyerekkel. Idős emberektől vették a házat. Itt szinte minden áldott nap megy a buli. Hangosan üvölt a zene hajnalig. A három éves kisgyerek is táncol éjjel 2-ig. Nekünk kell otthagyni a saját otthonunkat mert nem bírjuk. A rendőrség is volt már kint többször. Kapnak egy kis ejnyebejnyét azt ennyi.
2021. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
24%

Egy háromévesünk van. Nekem valamikor 10-18 hónapos kora között volt a mélypontom, amikor nem bírtam sem energiával sem idegekkel, hogy nem ért semmit, és mindig valami veszélyeset vagy kártékonyat csinál, ezredszerre is, makacsul, napi 16 órában. Akkor gyakran ordítoztam vele. Én is el voltam borzadva az állapotomtól. Mostmár hetek telnek el kiabálás nélkül, vagy ha mégis van, az csak 1 rövid mondat, pár másodperc.

Biztos hallottak a szomszédok, mert én is számtalanszor hallottam az alattunk és fölöttünk lakó anyák (ritkábban apák) kiakadását. Nem zavar, a tévém hangosabb, ennyire egyébként sem vagyok zajérzékeny. Az sem zavar hogy minket hallottak, talán magamból indulok ki, de azt gondolom, nekik sem repedt meg ettől a dobhártyájuk. Azt meg mind tudjuk, hogy mindegyikünknél megvoltak jópárszor ugyanezek a nem túl idilli családi pillanatok.

A gyerekek viháncolását is szoktam hallani, azzal sincs bajom. A miénk nem hangos, csak ha csikizzük vagy ha sír valamiért.

2021. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%
semmi empátia nincs bennük a többi lakó felé.
2021. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!