Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyerekes családok! Mennyire...

Kisgyerekes családok! Mennyire éltek hangosan?

Figyelt kérdés
A mi környékünk elég csendes, mi vagyunk egyedül kisgyerekesek a környező családok kozul, és én sokszor azt érzem, hogy mi vagyunk a leghangosabbak. Ez nekem olyan frusztráló. Kisgyerekkel gyakran elfogy a türelem, kedvesen ugyan, de már tettek megjegyzést, hogy hallják. Ti foglalkoztok ezzel?
2021. okt. 14. 13:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a felettünk lévőknél van. Mit ne mondjak, remek reggeltől estig és néha még éjszaka is a dacos kétéves üvöltését... mit üvöltés, mint a szopósmalac, úgy visít! hallgatni. Nem érdekel, hogy gyerek, anyuka fárassza le, vigye a játszótérre, stb.

És a vicc, hogy a kilencedikről is csengettek már fel hozzájuk, mert annyira hangos a kölyke.


Szeretem a gyerekeket, de akik üvöltenek non-stop, a szülők meg telibesz., na, attól a falra mászok.

2021. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!