Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy levágassam a hajamat, mert hogy szerinte nem állna jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én már szó szerint hónapok óta álmodozok a rövid hajról, de anyukám nem engedi, hogy levágassam. Mert szerinte annyira szép a hosszú hajam. Meg nem állna jól. Tény, hogy egyszer levágattam a hajamat. Pontosabban levágtam. Karantén volt, kb 2020 május. Levágtam egy ollóval elég rövidre. Nem volt szerintem es mások szerint sem annyira rossz, de nem mutatott szépen, mert látszott, hogy nem fodrász vágta le, meg egyenetlen lett. Szeretném úgy kipróbálni, hogy ha fodrász vágja milyen lenne.

Kicsit kerekebb a fejem, de nem malac, pogácsa, telihold vagy ilyesmi. Közelít az ovális felé, de kicsit kerek. Anya folyton azzal, jön, hogy a hosszú haj nyújtja a kerek arcom. Meg hogy a kerek archoz csak a hosszú áll jól. Ez igaz?

Ismétlem nem kerek annyira az arcom, csak nagyon kicsit. Kb kulccsontig szeretném vágatni. Olyanra mint a Squid gameben a 240-es jatékosnak. Csak kicsit hosszabbra. Most sajnos nem tudok már ezen a héten menni, jövő héten meg szabin lesz. Leghamarabb nov 3.

Az a haj, ami a 240 játékosnak valamint a 067 van, neki elég rövid, de nagyon szép kinek áll jól?

Félek, ha nagy nehezen ráveszem és tényleg nem állna jól menne a cirkusz, meg megmondaná, hogy most nagyon jó meg gratulál. Emlékszem amikor levágtam csúnyán egyszerre amikor meglátott azzal jött, hogy milyen a hajam..

Előre is köszönöm annak aki válaszol!



2021. okt. 20. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
79%
Elmész, levágatod. Nem félsz a tulajdon anyádtól. Ha balhézik, becsukod az ajtót. És örülsz, hogy végre kiálltál magadért. Az anyád nem te vagy! Iszonyú szerencsétlen béna leszel az életben, ha ilyen szinten gyáva vagy leválni róla! A hajad a tiéd. Te rendelkezel vele, senki más! Ha jó lesz, örülsz, hogy megvalósítottad az álmodat. Ha nem lesz jó, megrázod magad, és azt mondod, hogy legközelebb másikkal próbálkozom. De a környezetednek biztosan tetszeni fog, már csak a változatosság öröme miatt is.
2021. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
36%

A legtöbb lánynak jobban áll a hosszú, kevesebbnek jó a rövid, de...

Attól még néha ki lehet próbálni. Pár hónap, egy év, és már nem lesz rövid....

2021. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért élünk, hogy 0-24 jól nézzünk ki, és a kimaxolt formánkban pompázzunk. Néha kísérletezni is kell. Aztán vagy örülni fogsz annak, hogy mertél lépni, vagy legalább tudni fogod, hogy milyen hajad ne legyen soha többet 😂
2021. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
24%
Ehhez sok haj kell. Ha vékonyszálú a hajad és nincs tartása, nem lesz jó, vagyis nem lesz ilyen, mint ezeknek a lányoknak. Ehhez a frufruhoz is dús haj kell.
2021. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
100%
A kulcscsontig érő az sokkal hosszabb, mint nekik, és bármilyen frizurát lehet belőle csinálni, bármelyiket amelyiket most is hordasz, gondolom, nem mindennap bontva viseled.
2021. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az általad felsorolt frizurák tényleg nem rövidek. Inkább medium length.
2021. okt. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
88%
Menj el fodrászhoz, vagy vágd le magadnak. Karantén alatt én is magamnak vágtam, fodrászollóval.
2021. okt. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
17%
Hány éves vagy?
2021. okt. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Dús, hullámos hajam van, szóval ez nem akadály. Higyjetek rl, engem egyeltalán nem érdekel ha rossz lesz csak anyámat. Annyit problémázik ezen...


Utolsó :

Nemrég lettem 16.


Egyébként ha felhozom a hajam folyton azzal jön, hogy ezzel basztatom meg száljjak le róla. Meg mindig mondja, hogy úristen hogy fogok kinézni. És amikor már megmutattam neki a frizurát amit szeretnék, később direkt fogja a hajam véget és mutat kb 5-10 centit, hogy akkor ennyit szeretnék e.

2021. okt. 21. 08:13
 30/72 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva 16 évesen ne kérdezd meg a véleményét, hanem menj el a fodrászhoz és vágasd le a hajad. HA öt zavarja, hogy erröl témáztok, akkor ne vitatkozz vele, hanem cselekedj!

Ennyi idösen már el tudod dönteni, milyen hajat akarsz, ha nem lesz jó, akkor neked kell ezzel együttélni egy ideig, utána meg úgyis megnö újra.

2021. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!