Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy levágassam a hajamat, mert hogy szerinte nem állna jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én már szó szerint hónapok óta álmodozok a rövid hajról, de anyukám nem engedi, hogy levágassam. Mert szerinte annyira szép a hosszú hajam. Meg nem állna jól. Tény, hogy egyszer levágattam a hajamat. Pontosabban levágtam. Karantén volt, kb 2020 május. Levágtam egy ollóval elég rövidre. Nem volt szerintem es mások szerint sem annyira rossz, de nem mutatott szépen, mert látszott, hogy nem fodrász vágta le, meg egyenetlen lett. Szeretném úgy kipróbálni, hogy ha fodrász vágja milyen lenne.

Kicsit kerekebb a fejem, de nem malac, pogácsa, telihold vagy ilyesmi. Közelít az ovális felé, de kicsit kerek. Anya folyton azzal, jön, hogy a hosszú haj nyújtja a kerek arcom. Meg hogy a kerek archoz csak a hosszú áll jól. Ez igaz?

Ismétlem nem kerek annyira az arcom, csak nagyon kicsit. Kb kulccsontig szeretném vágatni. Olyanra mint a Squid gameben a 240-es jatékosnak. Csak kicsit hosszabbra. Most sajnos nem tudok már ezen a héten menni, jövő héten meg szabin lesz. Leghamarabb nov 3.

Az a haj, ami a 240 játékosnak valamint a 067 van, neki elég rövid, de nagyon szép kinek áll jól?

Félek, ha nagy nehezen ráveszem és tényleg nem állna jól menne a cirkusz, meg megmondaná, hogy most nagyon jó meg gratulál. Emlékszem amikor levágtam csúnyán egyszerre amikor meglátott azzal jött, hogy milyen a hajam..

Előre is köszönöm annak aki válaszol!



2021. okt. 20. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

#50

Már mondtam, hogy széfben tartjuk, a kulcs nála. Kivehetek bármikor, de erre nem vehetnék. Én már rég elmentem volna, de nem engedi. Egyedül már nem akarok, mert a fodrászom amúgy is megkérdezné anyukám, mert hogy én még 18 alatt vagyok és nem biztos így, hogy tényleg engedéllyel jövök...

2021. okt. 22. 15:15
 52/72 anonim ***** válasza:
100%
Ne röhögtess, gyerek! Engedély a fodrászhoz???
2021. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
100%

A tetováláshoz kell engedély, nem a hajvágáshoz...


Kiveszel pénzt csokira vagy valamire, de nem költöd arra az egészet (csak egy részét, hogy lássa, hogy nassolsz, stb).

Az összegyűlt pénzzel meg elmész egy olyan fodrászhoz, aki nem köp be.

2021. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
100%

#49

Hát akkor akkorára vágasd, hogy felugorva érjen kulcscsontig. Ez a nagy megoldás.

[link]

[link]


Ha valakinek nem szögegyenes a haja, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem áll sehogy. Sőt. Örülj, hogy van valami formája.


Azzal meg ne viccelj már, hogy sosem jutsz hozzá 3-5000 forinthoz, meg hogy nincs a világon másik fodrász, csak az, amelyik ismeri anyádat és beköp. 15 évesek is eljárnak egyedül fodrászhoz, ehhez nem kell a szülő meg a beleegyezése.

2021. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
100%
Egy, miért kéne engedély a fordászhoz, kettő ha felgöndörödik a hajad, hagy hoszabbra, három, kajak nincs zsebpénzed és anyád széfbe tárolja és ennyire nem bízik/hülye?
2021. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Újabb dolog történt. Beszéltem anyával, azt mondta elmehetek ha ennyire le akarom. De felhozta példának azt amikor én levágtam. Hogy akkor (2 éve) nem volt jó. Egyébként mások szerint nem volt annyira borzalmas. Sőt volt olyan, aki szerint kifejezetten jó volt. De igazából 2 évvel ezelőtt még eléggé kislányos volt az arcom, azóta már érettebb lett. Szóval szerintem felesleges ahhoz hasonlítani. Viszont az a baj, hogy lehet tényleg felugrana, ugyanis akkor is felugrott. Most, hogy hosszú súlyánál fogva kinyúlik. De ha rövid felugrik. Az lehetséges, hogy 2 év alatt változott a hajam állaga és most nem ugrana fel? Akkor eléggé kamaszodtam még. Így elég gyorsan visszanőtt amit levágtam, meg hosszabb is lett. Most, hogy már nem kamaszodok mennyire nőhet vissza gyorsan ha nem tetszene? Mióta újra hosszú lett a hajam, nem nagyon nőtt. Ez azért lehet mert már nem kamaszodok, vagy a hosszabb haj lassabban nő már?
2021. okt. 24. 22:37
 57/72 anonim ***** válasza:
100%
Már nem kamaszodsz? Dehogynem! Olyan ügyet csinálsz egy frizurából, mintha az esküvőd lenne! Az anyádnak sikerült belédültetnie a félelmet egy teljesen lényegtelen dologból. Akárhogy sikerül, jó lesz, és minden frizura korrigálható! Merjél már bevállalósabb lenni, ne olyan, mint az öreganyád!
2021. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hidd el, én már rég levágattam volna. Anyám azt mondja, hogy mivel már ANNYIRA nem kamaszodok, már nem fog gyorsan nőni a frizurám. És ha rossz lesz, minimum 2 évig várhatok. De egyébként ha csúnya lenne, ha mondjuk felkötöm az elöl lévő részt, magasra, akkor az már dob rajta, nenn?
2021. okt. 24. 23:11
 59/72 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem lesz csúnya, nem kell egész életedben ugyanazzal a frizurával járnod, lehet, sőt kell is változtatni. A fodrász se hülye, tudja, milyet vágjon. Nem lehet, hogy anyukád a saját gyerekkori beteljesületlen vágyát éli most ki benned: hogy neki nem engedték a hosszú hajat, amit szeretett volna, és most görcsösen kapaszkodik a tiedbe?
2021. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 A kérdező kommentje:

#59

Lehetséges amúgy. De neki kéne tudnia, milyen rossz érzés ha valami rád van erőltetve. Neki a rövid volt, nekem pont fordítva.

2021. okt. 24. 23:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!