Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy levágassam a hajamat, mert hogy szerinte nem állna jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én már szó szerint hónapok óta álmodozok a rövid hajról, de anyukám nem engedi, hogy levágassam. Mert szerinte annyira szép a hosszú hajam. Meg nem állna jól. Tény, hogy egyszer levágattam a hajamat. Pontosabban levágtam. Karantén volt, kb 2020 május. Levágtam egy ollóval elég rövidre. Nem volt szerintem es mások szerint sem annyira rossz, de nem mutatott szépen, mert látszott, hogy nem fodrász vágta le, meg egyenetlen lett. Szeretném úgy kipróbálni, hogy ha fodrász vágja milyen lenne.

Kicsit kerekebb a fejem, de nem malac, pogácsa, telihold vagy ilyesmi. Közelít az ovális felé, de kicsit kerek. Anya folyton azzal, jön, hogy a hosszú haj nyújtja a kerek arcom. Meg hogy a kerek archoz csak a hosszú áll jól. Ez igaz?

Ismétlem nem kerek annyira az arcom, csak nagyon kicsit. Kb kulccsontig szeretném vágatni. Olyanra mint a Squid gameben a 240-es jatékosnak. Csak kicsit hosszabbra. Most sajnos nem tudok már ezen a héten menni, jövő héten meg szabin lesz. Leghamarabb nov 3.

Az a haj, ami a 240 játékosnak valamint a 067 van, neki elég rövid, de nagyon szép kinek áll jól?

Félek, ha nagy nehezen ráveszem és tényleg nem állna jól menne a cirkusz, meg megmondaná, hogy most nagyon jó meg gratulál. Emlékszem amikor levágtam csúnyán egyszerre amikor meglátott azzal jött, hogy milyen a hajam..

Előre is köszönöm annak aki válaszol!



2021. okt. 20. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:

#31

Én ezt mondtam neki. De folyton azt hajtogatja, hogy nem akar olyan baca hajjal látni, mint a nővéremet. Igazából unokatestvér, szóval ő nem az ő gyereke. Neki is elég rövid a haja, plusz tépett ezért mondja. De nem érti meg, hogy ez az én döntésem. Egyszer mondtam neki, és azt mondta hogy nagyon nem, amíg vele lakok egy házban amíg az ő kenyeret eszem, ő vesz nekem ruhákat, addig ez az ő döntése..

2021. okt. 21. 08:24
 32/72 A kérdező kommentje:
Valamint nem ad rá pénzt, az én pénzem meg be van zárva, és nem adja oda a kulcsot hozzá. Szóval így nem tudok elmenni.
2021. okt. 21. 08:25
 33/72 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor vágd le magadnak otthon, aztán úgyis elvisz fodrászhoz, hogy az korrigálja.


De 16 vagy, nehogy már az tartson vissza, hogy anyukád balhézni fog, ha meglátja, hogy azt csináltál a saját hajaddal, amit te szerettél volna. Akkor balhézzon. És?

2021. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
100%
Menjél vágasd le. Amúgy én meg hozú hajat akarok (fiúként), és eddig még sikerül tartanom (bár még nem olyan, amilyet akarok).
2021. okt. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, éppen most akartam felkontyozni a hajam, erre bejön anya, hogy úristen ne vagassam le, olyan szép hosszú a copfom. Persze én mondtam neki, hogy nem érdekel, le fogom.
2021. okt. 21. 09:27
 36/72 anonim ***** válasza:
19%
A hosszu haj tenyleg sokkal sokkal szebb es vonzóbb is, igaza van az öregnek
2021. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
19%

Hat nekem is 16 evesen volt egy ilyen bekattanasom. Gyönyörü dus hosszu hajam le vagattam kb ilyenre mint amilyet te is ki neztel. Szinten valamelyik filmböl szedtem az ötletet.

1 honapig sirva keltem minden nap. Azota se nött vissza mert folyton vasaltam utana, hogy ki nezzen valahogy

2021. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
84%
37, igazad van, de ennyihez joga van. Meg ha jó ember, akkor nem sokat változtat.
2021. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:

#38

Nekem volt már rövid hajam. Mégis visszanőtt.


#37

Ez nem minden esetben igaz. Ez csak a te véleményed.

2021. okt. 21. 11:11
 40/72 anonim ***** válasza:
100%

37-es: rengeteg nönek kifejezeten ronda a hosszú haj, emellett mindenkinek saját döntése, milyen szeretne magán!


Kérdezö: ha másként nem megy, kérj valakitöl kölcsön pénzt a fodrászra, és vágasd el, különben egész életeben igy megy minden, hogy anyád beleszól meg nem engedi.

2021. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!