Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy levágassam a hajamat, mert hogy szerinte nem állna jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én már szó szerint hónapok óta álmodozok a rövid hajról, de anyukám nem engedi, hogy levágassam. Mert szerinte annyira szép a hosszú hajam. Meg nem állna jól. Tény, hogy egyszer levágattam a hajamat. Pontosabban levágtam. Karantén volt, kb 2020 május. Levágtam egy ollóval elég rövidre. Nem volt szerintem es mások szerint sem annyira rossz, de nem mutatott szépen, mert látszott, hogy nem fodrász vágta le, meg egyenetlen lett. Szeretném úgy kipróbálni, hogy ha fodrász vágja milyen lenne.

Kicsit kerekebb a fejem, de nem malac, pogácsa, telihold vagy ilyesmi. Közelít az ovális felé, de kicsit kerek. Anya folyton azzal, jön, hogy a hosszú haj nyújtja a kerek arcom. Meg hogy a kerek archoz csak a hosszú áll jól. Ez igaz?

Ismétlem nem kerek annyira az arcom, csak nagyon kicsit. Kb kulccsontig szeretném vágatni. Olyanra mint a Squid gameben a 240-es jatékosnak. Csak kicsit hosszabbra. Most sajnos nem tudok már ezen a héten menni, jövő héten meg szabin lesz. Leghamarabb nov 3.

Az a haj, ami a 240 játékosnak valamint a 067 van, neki elég rövid, de nagyon szép kinek áll jól?

Félek, ha nagy nehezen ráveszem és tényleg nem állna jól menne a cirkusz, meg megmondaná, hogy most nagyon jó meg gratulál. Emlékszem amikor levágtam csúnyán egyszerre amikor meglátott azzal jött, hogy milyen a hajam..

Előre is köszönöm annak aki válaszol!



2021. okt. 20. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim válasza:
100%
Összegumizod egy copfba és levágod. A copfot meg eladod és máris lesz pénzed fodrászra kiigazítatni vele a vágásodat. Én nagyon szívesen megvenném a copfodat és a már régebben levágottat is. Írj privátban ha érdekel.
2021. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél a hajvágásod mögé egy nemesebb célt. Azt írtad derék alá ér, ami baromi hosszú, a vállig érő pedig nem olyan rövid. Gondolom kezeletlen a hajad, nincs szőkítve, se festve. Mondd azt, hogy egy daganatos kislánynak adod a levágott hajad, hogy paróka készülhessen neki. Neked meg úgyis vissza fog nőni.

Esetleg kérdezd meg anyukádat, hogy ő a gonosz boszi az Aranyhajból, azért nem vághatod a hajad, mert fél, hogy ő megöregszik? XD

2021. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 A kérdező kommentje:

#43

Hat nem tudom. Nem, semmi nincs vele, természetes világos barna, vastag a vége is. A fodrászom akihez járok, úgy tudom nem úgy vágja, hogy oda tudjam adni másnak.


Xdd hát én ahhoz tudnám kötni, hogy neki gyerekkorában mindig le kellett vágatnia fiusan rövidre és mindig sírt. De amiatt meg pont neki kéne tudnia milyen ha rákényszerítenek valamire.

2021. okt. 21. 12:06
 44/72 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az se normális, hogy anyád elzárja a pénzed...
2021. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
100%

1. A 240-es játékosnak nem rövid a haja. Inkább középhosszú.

2. 16 évesen már rég vagy akkora, hogy elmenj egyedül a fodrászhoz. Egyik osztálytársam anno 13-14 évesen vágatta le a haját tényleg rövidre, úgy hogy otthon nem is tudták. (Ingázás miatt reggelente volt egy üres órája, amikor levágatta, majd jött suliba, majd hazament s megmutatta, hogy milyen haja van.) Az meg valami ilyesmi volt: [link]

2021. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
80%
Anyád a te rabszolgatartód? Nincs zsebpénzed? Perverz egy nőszemély lehet, aki egy frizurából olyan ügyet csinál, mintha az egész fejedet akarnád levágatni!
2021. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim válasza:
100%

Az anyák néha nagyon makacsak.

Ha valaki akkor én már csak tudom. Igaz hogy most már anya vagyok én is és féltem a lányom de az öltözködésébe és a hajviseletébe sosem szólnék bele mert tudom hogy amikor az én anyukám beleszól az milyem rosz volt.


Nekem pl. nem engedte hogy rövid hajam legyen de azért ne egy fiúsan rövidre gondoljatok.

Olyat akartam hogy kb az állvonalamig érjen és hátul rövidebb legyen kicsit.

Szóval semmi extrém.


Anyukám nem nagyon díjazta. Ezért iskolából egyszer a későbbi busszal mentem haja de már rövidebb hajjal. Nem örült anya de én nagyon szerettem

2021. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%
nekem most hasonló hajam van mint a 240-esnek, előtte kb lapocka alá ért, és többször vágattam már ilyen hosszúságúra a hajam, mert egy középhosszú haj kb mindenkinek jól áll, meg a hajadnak sokkal jobb állaga lesz ha néha kicsit többet vágnak belőle. nagyon bejött nekem ez a hajhossz, annyi hogy ha nem szárítom meg, akkor hülyén néz ki, és ha elalszom vizes hajjal nem egy textured bedheaddel ébredek, de na, ez nem vészes egyáltalán. ha meg megunod, akkor úgyis megnő. C: ez még csak nem is vmi drasztikus mennyiség
2021. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én nagyon szívesen elmennék. De van egy probléma. Az én hajam hullámos. Ha levágatom akkorára, mint amit az egyik válaszoló linkelt Selena gomezről, nekem felugrana. Ha hosszú, súlyánál fogva kinyúlik. Ez ellen lehetne tenni valamit, hogy álljon majd valahogy? Nem szeretném mindig vasalni, mert tönkre fog menni.


Mutattam anyának a képet, azt mondta ez nagyon rövid. A selenás. De úgy tűnt, mintha hajlana rá. Vagy csak elege van, hogy végig ezzel nyaggatom. Azt mondta, hogy megint kiről néztem le ezt a hajat, kinek van ilyen. Pedig ezt most úgy a Squid gamenem kívül senkiről. Meg ott sem pontosan ilyen a haja annak akiről néztem.

2021. okt. 22. 14:34
 50/72 anonim ***** válasza:
86%
A csókolózáshoz is az anyád engedélyét fogod kérni? Születésnapokra vagy uzsonnára nem szoktál pénzt kapni?
2021. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!