Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim veszekednek, mi...

A szüleim veszekednek, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Leírom hosszan az egészet, megköszönném ha adnátok pár tanácsot.

Érzem a szüleimen, hogy most megint szarul vannak. Pl túl sokat melóztak, vagy egyik kicsit lebetegedik, vagy hasonlók.

Ezmiatt kiabálnak egymással vagy veszekednek. Alapjáraton szeretem őket jó a kapcsolatunk. Viszont ilyen időszakokban amikor veszekednek sokat akkor a szorongásom nagyon durván előjön és annyira hogy ilyenkor suliba se tudok menni. Jelenleg tök jól voltam, tanulgattam bejártam szuperül éreztem magam.

Viszont az utobbi időben ez megváltozott és sokat veszekednek ismét, az előbb volt egy kis pánikrohamom is.

Vizsga előtt állok így nagyon fontos lenne, hogy tudjak bejárni, rendesen tanulni. Mit csináljak?



2021. okt. 22. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólsz nekik, mit mondanak?
2021. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a szobádba hallgass zenét stb, nem őket hallgasd.
2021. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt próbáltad már velük megbeszélni? Egyszer én ugyanígy voltam késő este volt ők veszekedtek nem bírtam tovább és elmagyaráztam nekik hogy holnap vizsgám lesz és úgy nem fogok tudni levizsgázni, ne csesszék el az életemet és hajtottam rájuk mert befejezték a veszekedést
2021. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!