Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem furcsa ,hogy a lányom...

Nem furcsa ,hogy a lányom egyedül eljárkál a cukrászdába?

Figyelt kérdés
Elég érdekes szokása lett,hogy mikor unatkozik egyedül bemegy a közeli cukiba vagy iszik egy kapucsinót vagy vesz egy sütit és közben ott telefonozik. Azóta van nála ez az állapot ,mióta szakított a barátjával . Azért szakított vele,mert nem mentek soha sehova,lapos lett a kapcsolat . Van,hogy engem is elhiv. De számomra furcsa ,hogy őt megnyugtatja az ,hogy tök egyedül beül valahova és ott elnézelődik.
2021. okt. 23. 20:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
95%

Egyetemista koromban én órákra beültem kávézóba, cukrászdába egyedül. Mivel a könyvek jó részét le lehetett tölteni pdf-ben és a beadandót is Wordben kellett pl megírni, csomószor csak a telefonomat használtam erre, max egy kisebb tabletet. De simán beülök most is egyedül meginni egy kávét, ha megkívánom.

Inkább az a gáz, hogy burkoltan lenézed, abnormálisnak tartod a lányod, amiért képes egyedül is feltalálni magát és nem fél olyan hülyeségek miatt, minthogy ez jajj, milyen ciki, hát csak társsal nem az menni és ha nincs kivel, inkább ülök otthon.

2021. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen normális. Én például mindenhová sokkal jobban szeretek egyedül menni, mint társaságban.
2021. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
90%

Én is szeretek beülni ilyen helyekre,bár nálunk cukrászda pont nincs.Mázlista.

De ebben semmi rendellenes nincs,ha az emberek unatkoznak vagy nagyobb társaságra vágynak (akár közvetlen érintkezés nélkül) gyors éttermekbe is beülnek ott még wifi is van.

2021. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
79%

Igaz,én már anyuka vagyok,de mit meg nem adnék azért,ha beültetnék egyedül egy cukrászdába akkor amikor kedvem tartja. Nézd ezt az oldalát is. Most fiatal,had élvezze az egyedül létét.

Amúgy tényleg teljesen normális ez a viselkedés.

2021. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
91%

Én is anyuka vagyok,attól még beülök.Nem szűntem meg létezni mint ember,olyan öreg se vagyok...:d

Korosztálytól függetlenül normális,néha kell az a fél óra amit eltölthetsz egyedül is.Neki is gondolom jobban esik egy kávé vagy egy kellemes sütemény mellett végig pörgetni a telefonján valamit,vagy csak úgy kikapcsolódni egy kicsit.

2021. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
62%
Mi közöd hozzá? Semmi. De komolyan, ennyire nincs életed, hogy azt lesed, a lányod mikor mit csinál?
2021. okt. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
96%
teljesen normalis, de az is lehet persze hogy nem egyedul van ott, csak meg nem akar beavatni
2021. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyáltalán nem fura, én is gyakran csinálok ilyet. Cukrászdába/étterembe/moziba nem kötelező társasággal menni. A tény, hogy egyedül megy azt jelenti, hogy jóban van önmagával, és élvezi a saját társaságát, ami egy elég ritka és értékes tulajdonság. Inkább az adna aggodaloomra okot, ha mindenhova csak úgy menne el, hogy megy vele valaki. Elég baj az, ha nem tudsz egyedül lenni saját magaddal, pedig te vagy az az ember, aki mindig ott lesz saját magad mellett minden élethelyzetben.
2021. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
Inkább tanulna meg sütni, ha ennyiszer édességre vágyik. Lassan 400 ft egy mignon is
2021. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

#29

Otthon meg ha sütsz egy tepsi sütit, az legalább kétszer-háromszor annyiba kerül, elszarsz vele vagy 2 órát, aztán dobhatod ki a háromnegyedét, mert neked amúgy csak egy vagy két szelet kellett, és eszed ágában sincs ennyi sütit felzabálni.

Vagy odaajándékozhatod a közelben élő pereputtyodnak, de akkor is többet költöttél (és dolgoztál!), mint ha vettél volna magadnak egy szeletet.

Sütni csak ott éri meg, ahol sokan vannak rá, vagy olyat, ami hetekig eláll. Venni gazdaságosabb, még akkor is, ha darabonként aránylag sokba kerül.

2021. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!