Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem furcsa ,hogy a lányom...

Nem furcsa ,hogy a lányom egyedül eljárkál a cukrászdába?

Figyelt kérdés
Elég érdekes szokása lett,hogy mikor unatkozik egyedül bemegy a közeli cukiba vagy iszik egy kapucsinót vagy vesz egy sütit és közben ott telefonozik. Azóta van nála ez az állapot ,mióta szakított a barátjával . Azért szakított vele,mert nem mentek soha sehova,lapos lett a kapcsolat . Van,hogy engem is elhiv. De számomra furcsa ,hogy őt megnyugtatja az ,hogy tök egyedül beül valahova és ott elnézelődik.
2021. okt. 23. 20:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
92%
"Inkább tanulna meg sütni, ha ennyiszer édességre vágyik." Ja, maradhatna a négy fal között mert egy idegen úgy jobbnak látja, holott a csaj baja éppen az volt, hogy sehova se mentek.. Sütögessen a halál két szelet süti kedvéért, főleg hogy a kimozdulás a cél. Amúgy neked miért fáj? A te pénzedet költi?
2021. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
89%

29, mi van, kiscsillag, fáj, hogy más nem olyan csóró/szarrágó, mint te? :)

Egy deka közöd nincs a lány pénztárcájához, hányinger, ahogy turkálsz benne, mellesleg semmi jogod hozzá. Még a kérdező sem írta, hogy anyagilag lenne ezzel problémája.

2021. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, legalább kimozdul.
2021. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Én is be szoktam ülni egy kávéra és üdítőre, közben vagy telefonozok, vagy olvasok (valódi könyvet), ha van időm. Néha vannak önjelölt beszélgetőpartnerek, egy bizonyos határig engedékeny vagyok velük szemben.

Jöttek létre így jóismerősi kapcsolatok, és, igen, párkapcsolat is.

2021. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
87%

"29, mi van, kiscsillag, fáj, hogy más nem olyan csóró/szarrágó, mint te? :)"


Amúgy tökre elgondolkodtató, hogy a mai világban mindig akad egy ilyen proletár mint a 29-es, akinek az fáj, hogy a másik nem olyan csóró szardarab mint ő :D

2021. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
amúgy csatlakozom a többiekhez, miért ne lehetne egyedül elmenni bárhova?
2021. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés.
2021. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!