Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem hadják hogy ruhát vegyek magamnak a saját pénzemből vagy rendeljek magamnak?

Figyelt kérdés
A rendelés az nem olyan fontos de szeretnék menni vásárolni magamnak.Még be se vinnének azt gondoltam szólok valami barátnőmnek jöjjön be velem aztán vásároljunk.vagy már én nem tudom nem tanulok rosszul és nem engedik meg ezt nekem mit tegyek már könyörögtem nekik.

2021. okt. 26. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg tőlük, hogy miért.
2021. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Misike21 válasza:
92%
Nyilván van valami oka miért nem engedik mikor megkérdezed tőlük mit mondanak? Így nehéz tanácsot adni ha nem ismerjük az előzményeket
2021. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Anyagi gondjaik vannak?
2021. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem tanulsz rosszul, de azt hogy hagyják, nem tudod helyesen leírni.
2021. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Csak tippelni tudok, valószínűleg úgy gondolják, még nem tudod felmérni, milyen holmikba éri meg pénzt befektetni. Én se örülnék, ha a gyerek gagyi dolgokra költené el, amiért megdolgoztam.

Ez a te zsebpénzed vagy diákmunkáztál érte? Ha igen,

miért nem mész egyedül? Vagy hová kéne bevinni? Egyáltalán hány éves vagy?

2021. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

A hadják - borzasztó tévedés! Szótő, had - pl. hadsereg.

Amit te kerestél szó, így helyes: hagyják.

Egy jó tanuló diáknak, illik tudnia. Pedig én csak 1 cigány vagyok, a sok közül.

2021. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Sok pénzt szórtál már el eddig is ruhákra? Van mit hordanod - ami divatos és csinos -, de egy huszadik farmert/pólót/pulcsit szeretnél? Csak ötletelek, de pl. az ilyesmik a legtöbb szülőnél kiverik a biztosítékot.
2021. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

#5, ezek helytálló okok lehetnek, de akkor

1. miért nem mennek el a Kérdezővel a szülei és mérik fel, hogy amikre a gyerekük pénzt akar költeni, az megéri-e azt a pénzt?

2. minek adnak neki zsebpénzt (ha adnak), hogyha nem hagyják, hogy arra költse amire akarja?

Beszéld meg a szüleiddel Kérdező, hogyha azt a pénzt mondjuk rokonoktól kaptad vagy diákmunkáztál, akkor bizony arra költöd amire akarod, és nem valami illegális dolgot akarsz, ne fájjon már nekik, hogy veszel egy pólót meg egy farmert. Ha meg tőlük kaptad zsebpénzként akkor meg mondd meg nekik, hogy felelsegesen adják, ha nem engedik, hogy elköltsd.

2021. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Mi az indokuk, miért nem engednek?
2021. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen, miért nem engedik? Láttam már régen hasonló kérdést, ott pl a kérdező a direkt ebédre kapott pénzét rakta félre, és inkább nem evett, vagy lerabolta az otthoni hűtőt, ilyen esetben mondjuk megértem, ha nem engedik.
2021. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!