Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem hadják hogy ruhát vegyek magamnak a saját pénzemből vagy rendeljek magamnak?

Figyelt kérdés
A rendelés az nem olyan fontos de szeretnék menni vásárolni magamnak.Még be se vinnének azt gondoltam szólok valami barátnőmnek jöjjön be velem aztán vásároljunk.vagy már én nem tudom nem tanulok rosszul és nem engedik meg ezt nekem mit tegyek már könyörögtem nekik.

2021. okt. 26. 20:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

De most kerdezo, komolyan, milyen valaszt varsz? Honnan tudjam, hogy a TE szuleid miert nem engedik?

Biztosan mondtak valami indokot.

2021. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%
Ha zsebpénz akkor joguk van belszólni mire költsdf, ha zte kerested meg akkor nem, kb ilyen egyszerű.
2021. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
mer hejesirássi szotrat akarnak veni meg intyen veszőket
2021. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%
Köcönnyük tanárnyényi.
2021. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A pénzt a szülinapomra stb-re kaptam hogy vegyek belőle amit szeretnék
2021. okt. 26. 22:41
 16/21 A kérdező kommentje:
És azt mondják hogy nincs pénzünk, de persze ők jarnak boltba és veszik a fenszi cuccokat, most is magamnak vettem szekrényt mondták hogy vegyem meg magamnak. és csak úgy elvette a pénzem és kifizette. 🤷🏽‍♀️Értem én hogy felnőtt életre próbálnak nevelni de az az a pénz amit megspóroltam és szülinapomra meg stb.-te kaptam
2021. okt. 26. 22:46
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
Gyűjtsd össze a bátorságodat és mégis vegyél! Aztán ne mutasd meg!
2021. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan, hány éves vagy? Szekrényt magadnak kell vennet de egy boltba nme engednek el egyedül?
2021. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
Menj el vedd meg amit akarsz (ne egy fél boltot), nap végén dobd be a szennyesbe a régi ruháiddal aztán jónapot. Ha darabra feltűnik egy-egy felső, bugyi, nadrág bárkinek ott nagyobb bajok is vannak. Esetleg párszor intézed te a mosást amikor ilyen van. Kecske is nyugton marad, káposzta is önállóskodhat szabadon
2021. okt. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%
Mutasd meg, hogy mi egy szülő feladata. Első körökben van a gyermek ruháztatása.
2021. okt. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!