Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyám kibékül apámmal...

Ha anyám kibékül apámmal akkor én mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múltkor nagyon veszekedtek és nem szóltak egymáshoz én csak anyámhoz szóltam hogy érezze anyám hogy neki adok igazat de rá 4 napra anyám megbocsátott apámnak és ilyenkor nekem a legrosszabb mert utána én is beszéltem apámmal. Legjobban a csúnya ordibálásért haragudtam apámra de ha anyám és apám nem mennek szét akkor én mit tudok tenni? Apám csúnyán szokott beszélni anyamal
2021. okt. 26. 20:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már én múltkor amikor veszekedtek mondtam hogy ez így nem lesz jó... Anyám is küldte már el apámat de apám is anyámat
2021. okt. 27. 05:23
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

"...anyám megbocsátott apámnak és ilyenkor nekem a legrosszabb mert utána én is beszéltem apámmal."


Na ezért nem kell beleszólni szülőnek a gyerek, gyereknek a szülő párkapcsolati problémáiba, mert a felek kibékülnek és az állást foglaló szopik.

Akkor rendezkedj, ha tettlegességre kerül a sor, vagy a körülötted forog a téma!

2021. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!