Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogy anya még azt a...

Jogos, hogy anya még azt a pici pénzemet is elvenné?

Figyelt kérdés

Szegények vagyunk, ez igaz, de anyám hazudott nekem. Azt mondta, ha elmegyek dolgozni oda ahova Ő szeretné, hogy menjek, akkor nem fog elvenni a pénzemből 1 forintot sem.

Oda is mentem, diákmunkán dolgozok irodában hétfőtől péntekig, havi 30 ezret keresek. Eddig minden probléma nélkül sikerült a számlákat fizetni, stb, de szeptember óta, amióta dolgozom, folyamatosan sír nekem, hogy nem tudja fizetni a számlákat. Ma reggel mondta nekem, hogy innentől akkor 20 ezerrel nekem is be kell szállnom a számlákba, mert hirtelen, hogy el kezdtem dolgozni már nem elég az Ő pénze.

10 ezer igy is elmegy egy hónapban a benzinre, ha most 20-al beszállok, 0 forintért fogok dolgozni, ez így nem éri meg nekem. Jogoa, hogy nekem muszáj beszállnom, ha eddig nem kellett?



2021. okt. 28. 13:59
 111/162 anonim ***** válasza:
30%
110, a hugi csak akkor őrjöng, mikor a full bolond bátyja provokálja.
2021. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/162 A kérdező kommentje:
Tegnap hozzá se szóltam egész nap, mégis őrjöngött anyámmal este 8-tól hajnali 3-ig megállás nélkül. 99.99%-ban magától őrjöng.
2021. okt. 29. 12:23
 113/162 anonim ***** válasza:
93%

Martin én az elején sajnáltalak, mikor a videókat töltötted fel, de most már egyáltalán nem.

Tanulni nem akarsz, egyik kérdésedben leírtad, hogy mindent a csoporttáraidról másolsz. Mondjuk a vizsgád hogy lesz meg így, nem tudom. Dolgozni nem akarsz, mert hogy ott csak a meki van, az nem jó, mert büdös neked a munka. Pedig nem keres rosszul egy mekis diák, sokkal többet kaptok, mint egy főállású dolgozó, a munka pedig nem nehéz, dolgoztam én is ott. Az idő is gyorsan telik, mert mindig van mit csinálni, mire kettőt pislogsz mehetsz haza. Inkább üldögélsz egy irodában, látszat munkát csinálva, 30 ezer Ft-ért. El is híztál, ahogy olvasom. A húgod még mindig nem kap megfelelő segítséget, inkább csak piszkálod.

Meg is érdemled a sorsod. Miért nem vagy azon, hogy mielőbb elhúzhass onnan, ha olyan nagyon rossz neked? Kifogás kifogás hátán

2021. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/162 anonim ***** válasza:
90%
Yt csatornat pls
2021. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/162 anonim ***** válasza:
100%
130 kiló azért nem extrém kövérség. Nyilván nagy probléma, de ha 190 kilós sógorom tudott járni, akkor neked is megy. Ha mindenhova autóval jársz, pont nem fog megoldódni. Sétálj, mozogj, vegyél vissza a kajából meg a kifogásokból. Akkor értelmes munkád is több eséllyel lesz.
2021. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/162 anonim ***** válasza:
97%
En a mai napig abba a tudatba eltem,hogy a kerdezo lány...
2021. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/162 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ha az anyja oldalát nézzük, akkor az ő szemszögéből érthető, hogy miért kell eltartania egy munkaképes felnőtt embert. Drágult a kaja, a rezsi, a kérdező is fürdik, eszik, fogyaszt áramot, használja a netet, logikus lenne, hogy adjon bele valamit a közösbe.


Ha a kérdező szemszögét nézzük, akkor pusztán lehúzás az egész és át lett verve.


Nehéz kérdés. Ha ennyire kell neked is a pénz, akkor kereshetnél egy másik állást és bele tudsz adni a rezsibe, plusz neked is marad és félre tudsz tenni.


A 20.000 forint nem tudom mennyire reális, mi kertes házban fizetünk ketten a férjemmel 45.000 forintot havonta. De ebben benne van a net, víz, gáz, szemétdíj, minden.

2021. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/162 Savlekotő ***** válasza:
100%

Tegnap hozzá se szóltam egész nap, mégis őrjöngött anyámmal este 8-tól hajnali 3-ig megállás nélkül. 99.99%-ban magától őrjöng.

Nem magától,egymástól őrjöngtök ,mert mindenki retardált. Érdekes a szomszédok nem szólnak a hatóságnak az éjjeli őrjöngéseknél? Mert én rátok hívnám,vagy hideg zuhany mindenkire.

2021. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/162 anonim ***** válasza:
98%
Kislánynak elmeszociális otthon, neked egy szobabérlet munkával, anyád fellélegezne.
2021. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/162 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a 130 kg azért attól is függ, mihez társul. Párom 189 cm és izmos (fizikai munkát végez), ő tényleg inkább túlsúlyos, de simán jön-megy, van erőnléte. A kollégám (ffi) viszont 165-170 cm-hez ennyi, nulla mozgás, irodában és autóban ül egésznap, se sport, se egy kis séta, semmi. Egy emeletet nem bír feljönni a lépcsőn huszonévesen. Ilyen állapotban, paraméterekkel tényleg gátol az a 130 kg igen sok mindenben. Na persze nem a kérdezőt védem, mert le lehet fogyni bármikor, csak akarat kérdése (nem betegség kiváltotta elhízásról beszélünk ugye).
2021. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!