Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogy anya még azt a...

Jogos, hogy anya még azt a pici pénzemet is elvenné?

Figyelt kérdés

Szegények vagyunk, ez igaz, de anyám hazudott nekem. Azt mondta, ha elmegyek dolgozni oda ahova Ő szeretné, hogy menjek, akkor nem fog elvenni a pénzemből 1 forintot sem.

Oda is mentem, diákmunkán dolgozok irodában hétfőtől péntekig, havi 30 ezret keresek. Eddig minden probléma nélkül sikerült a számlákat fizetni, stb, de szeptember óta, amióta dolgozom, folyamatosan sír nekem, hogy nem tudja fizetni a számlákat. Ma reggel mondta nekem, hogy innentől akkor 20 ezerrel nekem is be kell szállnom a számlákba, mert hirtelen, hogy el kezdtem dolgozni már nem elég az Ő pénze.

10 ezer igy is elmegy egy hónapban a benzinre, ha most 20-al beszállok, 0 forintért fogok dolgozni, ez így nem éri meg nekem. Jogoa, hogy nekem muszáj beszállnom, ha eddig nem kellett?



2021. okt. 28. 13:59
 141/162 anonim ***** válasza:
100%

"simán kijönnénk, ha nem venne minden második nap 2,25 literes kólát, minden 4. nap bort, meg minden héten csomó túrórudikat és csokikat."

Ez ki van zárva 125 ezer forintból, ha 3 embernek kell élnie belőle. Egyedül se telne rá ennyi pénzből, de 3 emberre biztos nem működik.

2021. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/162 A kérdező kommentje:
Mondom mégegyszer, ezt mondta nekem anyám, hogy nettó ennyit keres. Simán lehet, hogy nekem hazudott, mert nem meri az igazi keresetét mondani nekem. De azért a gyerektartás, családi pótlék, nagyszülők és rokonok támogatása, stb is plusz bevétel.
2021. okt. 30. 11:54
 143/162 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hogy nem is egy autó van ebben a családban? :D :D :D :D :D :D
2021. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/162 anonim ***** válasza:
100%

#141, köszi, megelőztél.


Martin, ha az anyád lennék, odacseszném neked a 30 ezredet, és oldd meg belőle legalább a havi kajálásodat.

2021. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/162 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tud az anyád minden második nap kólát és csokit venni, ha 70%-ban te vásárolsz be..?
2021. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/162 A kérdező kommentje:

#143 Igen, 2 autó.

#145 2 naponta én vásárolok, de hoznom kell kólát, mert kötelező. A bort ő veszi a munkahelyéhez közeli közértben. A csokikat pedig a maradék 30%-ban ő veszi, de azt csak hetente, nem kétnaponta.

2021. okt. 30. 12:06
 147/162 anonim ***** válasza:
32%
Ha egy kicsit lefogysz, koldulhatsz papírpohárral (kövér koldusnak nem adnak), ha se tanulni, se dolgozni nem tudsz.
2021. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/162 anonim ***** válasza:
85%
Lehet itt oltogatni Martint,de a kialakult helyzetert elsosorban az anyja a felelos.Neki kellene nyugodt otthont biztositani,pl kezeltetni a dilis gyereket,mert olyan feszult legkorben mindannyian begolyoznank.Senki nem tudna ep esszel elviselni ilyen csaladot, es mi is evesbe, ivasba,akarmibe menekulnenk.Miert a gyerek dolga jobban fizeto allast keresni?Anyuka miert nem keres masik munkat?A szulo dolga lenne az anyagi biztonsag megteremtese is.Szerintem Martinnal befigyel egy kis depresszio is,azert motivalatlan.Nekem sem lenne kedvem semmihez az o helyeben.
2021. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/162 anonim ***** válasza:
100%
Full igaz ez is egyébként.
2021. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/162 anonim ***** válasza:
85%
Martinnál a magamutogatás figyel be, meg az önsajnáltatás. Véletlenül sem tesz semmit a helyzete javításáért, mert akkor nem panaszkodhatna. Az ő életében az érzelmi nyereség a panasz.
2021. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!