Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogy anya még azt a...

Jogos, hogy anya még azt a pici pénzemet is elvenné?

Figyelt kérdés

Szegények vagyunk, ez igaz, de anyám hazudott nekem. Azt mondta, ha elmegyek dolgozni oda ahova Ő szeretné, hogy menjek, akkor nem fog elvenni a pénzemből 1 forintot sem.

Oda is mentem, diákmunkán dolgozok irodában hétfőtől péntekig, havi 30 ezret keresek. Eddig minden probléma nélkül sikerült a számlákat fizetni, stb, de szeptember óta, amióta dolgozom, folyamatosan sír nekem, hogy nem tudja fizetni a számlákat. Ma reggel mondta nekem, hogy innentől akkor 20 ezerrel nekem is be kell szállnom a számlákba, mert hirtelen, hogy el kezdtem dolgozni már nem elég az Ő pénze.

10 ezer igy is elmegy egy hónapban a benzinre, ha most 20-al beszállok, 0 forintért fogok dolgozni, ez így nem éri meg nekem. Jogoa, hogy nekem muszáj beszállnom, ha eddig nem kellett?



2021. okt. 28. 13:59
 121/162 anonim ***** válasza:
98%
Azt gondolom - le lehet pontozni -, hogy a túlsúly (védőpáncél zsírból) részben az anyja-húga cirkuszolásainak a következménye. Ez nem menti fel Martint attól, hogy lóduljon végre neki, és élje a saját életét. És máris nem lesz szüksége az érzelmi túlzabálásra.
2021. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/162 anonim ***** válasza:
7%
119, a kislánynak semmi baja. Te se viselnéd jobban, ha állandóan a nyakadba lihegne a bunkó bátyád és tolná rólad a videókat a netre. Kéne egy gyám a kislánynak, Martint szarrá büntetnék személységi jogok megsértése miatt.
2021. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/162 Savlekotő ***** válasza:
98%
És utolsó persze anyucinak nulla a felelőssége a történetben, a kislánnyal pedig már komoly bajok vannak,ami pszichiátriai kezelést igényel,normális nem őrjöng egy fürdésnél pl,nem ordít át éjjeleket nappalokat,de minden szereplőnek kéne mert mindenki szar rajtuk kivül és görgetik ezt kb 20 éve..
2021. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/162 anonim ***** válasza:
26%
Valaki felhomályosítana a kérdező hátteréről? Írtam egy választ még az elején, de én nem ismerem ezt a fiút, sem a húgát. Milyen videózás? Ki a dilis? Vagy mi van egyáltalán? :D
2021. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/162 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, én hülye meg válaszoltam normálisan, mert nem esett le, hogy MEGINT Martin az. Ezredszerre is. 🤯
2021. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/162 anonim ***** válasza:
97%
Azért a semminél több a lehetőség itt,Dunaújban
2021. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/162 anonim ***** válasza:
23%

[link]


itt senki nem tud semmit egy napi két órás alkalmazottról.

2021. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/162 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyíregyházi, hanem dunaújvárosi, azért nem.
2021. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/162 anonim ***** válasza:
92%
Ez most tényleg a martin? :O
2021. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/162 A kérdező kommentje:

Én.

De anyám megint kitalálta, hogy a benzint se tudja fizetni, úgyhogy még 8 ezerből fizessem ki a benzint, adjam oda neki a kártyám, mert neki már nem maradt egy vasa se de muszáj tankolnia...

Ennyi volt az össz megtakarított pénzem.

2021. okt. 30. 11:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!