Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogy anya még azt a...

Jogos, hogy anya még azt a pici pénzemet is elvenné?

Figyelt kérdés

Szegények vagyunk, ez igaz, de anyám hazudott nekem. Azt mondta, ha elmegyek dolgozni oda ahova Ő szeretné, hogy menjek, akkor nem fog elvenni a pénzemből 1 forintot sem.

Oda is mentem, diákmunkán dolgozok irodában hétfőtől péntekig, havi 30 ezret keresek. Eddig minden probléma nélkül sikerült a számlákat fizetni, stb, de szeptember óta, amióta dolgozom, folyamatosan sír nekem, hogy nem tudja fizetni a számlákat. Ma reggel mondta nekem, hogy innentől akkor 20 ezerrel nekem is be kell szállnom a számlákba, mert hirtelen, hogy el kezdtem dolgozni már nem elég az Ő pénze.

10 ezer igy is elmegy egy hónapban a benzinre, ha most 20-al beszállok, 0 forintért fogok dolgozni, ez így nem éri meg nekem. Jogoa, hogy nekem muszáj beszállnom, ha eddig nem kellett?



2021. okt. 28. 13:59
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/162 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kocsi biztosítását is ő intézi. Láttad már a bérlapját? A köteleződ csekkjét?
2021. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/162 anonim ***** válasza:
96%
Anyád hozzá akar szoktatni egy munkahelyhez, egyelőre máshova nem kellesz úgysem, de hogy legalább kezdj el dolgozni ezen az egyetlen helyen, szokjál hozzá a dologhoz. Mikor a testvéred már komolyan bántalmazza fizikailag anyádat, és zárt intézetbe kerül, oda nem keveset kell majd fizetnetek utána, akkor már te is kell, hogy keress valamennyit.
2021. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/162 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha ilyen idős vagy, és amúgy is a szüleid tartanak el, akkor elvárható lenne, hogy beleadj a közös kasszába. Tudom, hogy le fognak ezért engem itt pontozni, de ha tisztában vagy vele, hogy milyen az anyagi helyzetetek, akkor több eszed is lehetne 22 évesen. Nem vagy már tini, ennyi idősen vállalj érte felelősséget, hogy bizony élsz, és pénzbe kerül kifizetni az ételedet, a vizet és áramot amit elhasználsz. És szerintem keress egy másik munkát, anyukáddal meg egyezz ki valahogyan. De én nem gondolnám, hogy sok az a 20 ezer forint egy 22 éves felnőtt embertől :)))) teljesen reális, ilyen a világ
2021. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/162 A kérdező kommentje:
Én intézem a kocsinak mindenét.
2021. okt. 28. 18:52
 85/162 anonim ***** válasza:
98%

Jelenleg nyár óta egy csővel élek az oldalamban, amit feldugtak nekem az orvosok


Amit feldugunk, az hólyagkatéter, stent, dupla j. Ami az oldaladban van, azt nem feldugjuk, hanem műtét során betesszük (pl ureterkatéter).


Úgyhogy sántít a történet.

2021. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/162 A kérdező kommentje:
Ja jó, tudd jobban. Igen, dupla j stent, de nem műtét volt hanem simán feldugtál érzéstelenítéssel. Bár így is fájt mint állat.
2021. okt. 28. 19:05
 87/162 anonim ***** válasza:
100%
A dupla j nem az oldaladban van.
2021. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/162 anonim ***** válasza:
100%
Mi célt szolgál a cső az oldaladban? Mi van a zárójelentésben, mi az eljárás neve és oka?
2021. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/162 anonim ***** válasza:
100%
Ha most azt mondja, nem tudja, kamu az egész.
2021. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/162 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, én azért nem sajnállak, mert a korábbi videókból látszik, hogy botrányt akarsz filmezni, provokálod a bolond húgodat, hogy legyen dühkitörése, amit felrakhatsz a netre. Ez semmivel sem jobb annál, mintha a pcsödet mutogatnád.
2021. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!