Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy arra kiakadtam,...

Normális, hogy arra kiakadtam, hogy anyám a szeretőjének elmond mindent rólam?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy 2 hónapja egyre súlyosabb pánikrohamokkal küszködök, és végre minden szervi okot kizárva, most jutottam el oda, hogy a pszichológusnál időpontot kérjek.

Most 21 éves vagyok, de itthon sosem törődtek velem, anyám folyton lehúzott, hogy én nem vagyok képes semmire sem, mások mennyi mindenre képesek, és az utóbbi évek alatt a fejemre nőtt, mindent tudni akar rólam, folyamatosan őrködik felettem, ordibál rám, kifaggat, mindenbe beleszól, irányítani akar, mindenhol ott akar lenni, és most is az történt, hogy orvostól-orvoshoz jártunk, és a pszichológushoz is velem akart jönni.

Igazából nem az, hogy szégyellem a pszichológust, csak ma reggel anyám beszélt valakivel telefonon, és susmorgott, hogy pszichológushoz küldtek engem. Meghallottam ezt az egészet, feltehetően a szeretőjének mondta, mert azután rákérdeztem, hogy kinek mesélte ezt rólam, és azt mondta, hogy semmi közöm hozzá.. (???). Próbálta elterelni a témát is, és inkább leordibált, hogy hát még mindig nem öltöztem fel?? Rendesen kiakadtam, hisz rólam van szó, és nem akarom, hogy a kedves szeretője tudjon rólam mindent. Apám házában élünk, aki külföldön dolgozik, mielőtt még valaki anyám védi, hogy hagy beszélgessen már azzal aki akar. Igazából tudom már 10 éve, hogy van valakije, és egyre nyilvánvalóbb is, mert 3 telefonja van, állandóan elbújik telefonálni, de azért az én személyes ügyeim ne kösse az orrára.


2021. okt. 29. 17:01
1 2
 1/13 Savlekotő ***** válasza:
94%
Remélem a pszichológus kivágja majd,hogy kettesben legyetek. Nem csoda hogy pánik beteg vagy egy ilyen nő mellett,aki a férjét csak lakhatásra használja ,a gyerekét meg lelkileg csinálja ki.
2021. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
Pszichologus hogy intézné?
2021. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki, hogy ha neki ilyen könnyen eljár a szája, akkor véletlenül még te is elszólod magad apád előtt...
2021. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Én csak annyit mondanék hogy te egy nagyon erőss ember vagy , és hogy büszke lehetsz magadra.

Sajnos nem mindenkinek jut értelmes, okos, segítőkész szülő, mint ahogy neked sem az jutott.

De lassan leválsz róla, és remélhetőleg aztán sokkal jobb lesz. Jól tetted hogy pszichológushoz mentél. Ami valóban nem szégyelni való, csak sajnos még napjainkban az van megbélyegezve aki beismeri hogy segítségre van szüksége....

2021. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem normàlis. Az, hogy valaki pszichológushoz megy nem személyes információ, csak az, ami majd ott elhangzik. Értsd: olyan, mintha azt mondta volna, hogy háziorvoshoz mész, aminek önmagában nincs sok információ értéke. Túlreagáltad.
2021. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Közölném vele, hogy mi az ára annak, hogy ne mondd el apádnak a szeretőt. Egyrészt normális viselkedés az irányodban, másrészt megemelt zsebpénz, vagy amire épp vágysz. Ne hagyd már, hogy egy úgynevezett 'kellemetlen szagú prostituált' így bánjon veled!
2021. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

5-el csak annyiban értek egyet, hogy jó lenne, ha végre a lelki betegségeket és a pszichológushoz fordulást végre nem úgy kezelnék, mint valami szégyelni való dolgot. DE: egy random embernek, sőt igazából senkinek semmi köze ahhoz, hogy te most orvoshoz, műkörmöshöz, vagy a pasidhoz mész stb. csak annak, akinek te elmondod, vagy a bizalmi körödbe tartozik és nem gond, ha tud róla.

Az anyád egy igazi mocskos mérgező szülő. Legjobb lenne, ha otthagynád, bár tudom, ez manapság nagyon nehéz. Én is javaslom azt, amit fentebb már javasoltak, h közöld azzal a hárpiával, hogy ha nem vesz a pofájából vissza és mégegyszer a te dolgaidat ecseteli az engedélyed nélkül bárkinek is, akkor az apádnak te meg beszámolsz a szeretőjéről. Feltételezem apád tartja el őt is, na meg írtad, h övé a ház, szóval nincs több joga nálad. Gondolom apád engedné, hogy maradj és támogatna anyád nélkül is, csak ha fenyegetőzne, h mehetsz az utcára. Az ilyen mérgezőkkel csak így lehet.

2021. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Állj munkába és költözz el egy albérleti szobába. Ha egyetemista vagy, kérj kollégiumot. Ha apád tud támogatni, annál jobb. Én biztos kitálalnék neki, ha bizonyítható a megcsalás. A 3 telefon nem bizonyíték, nem kell a szeretőhöz külön telefon. Az elbújás se bizonyíték, én a barátnőmmel folytatott beszélgetésemet se szeretem, ha hallgatják.
2021. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Még jó hogy a semmi alapján eldöntötted hogy anyádnak szeretője van....
2021. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy kije van, nem kell bizonytalankodni. Régebben is a szemem láttára feküdt le más pasival. 10 éve tanúja vagyok anyám hülyeségeinek, nem egyszer hallottam már beszélgetni őket. Szóval anyámtól nem áll távol ez az egész.
2021. okt. 29. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!