Miért utál anyukám?

Figyelt kérdés
minden reggel el szokott köszönni amikor iskolába megyek de ma anyit mondott hogy reméli későn érek haza. Mindig az mondja hogy az én hibám hogy elváltak apuval, múltkor elestem és nem volt hajlandó bekenni a sebet ezért elfertözött és apu vitt be a korházba. Mért utál?

2021. nov. 21. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem normális. Miért nem apáddal élsz?
2021. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Nem utál anyukád, csak nem tudja feldolgozni a válás traumáját. Próbálj meg apukáddal lenni! Mondd el neki ezeket a dolgokat, talán átköltözhetsz hozzá.
2021. nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
9
2021. nov. 21. 08:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan érsz haza későn? Ma vasárnap van, tudtommal nincs iskola.
2021. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Előkészitős vagyok nekünk vasárnap is kell menni :((
2021. nov. 21. 08:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad miért. Mert téged hibáztat.

Költözz inkább édesapádhoz vagy a nagyszüleidhez!

2021. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Inkább az a kérdés, miért téged hibáztat a válásért, de ezt te jobban meg kell hogy tudd tippelni, mint mi.

Más: a sebedet tudd már lemosni és bekenni magadnak, nem vagy óvodás.

2021. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád olyasmiért okol téged, amiért semmiképpen nem lehetsz te a felelős, és ez tisztességtelen. Nem kell magadra venned.

Egy kilencéves gyerek nem lehet felelős a szülők párkapcsolati problémájáért, illetve azért, hogy a gyerekkel kapcsolatos problémákat nem tudják kezelni. Ez az ő kudarcuk.


Ezt egyedül kilenc évesen nagyon nehéz megoldani, feldolgozni. Megfelelő minta, nélkül kb. nem is lehet.

Javaslom, hogy beszélj pszichológussal. Az iskolában is van jó esetben, de a családsegítő központban is van. Illetve van telefonos lelkisegély szolgálat.

Nem tudjuk, hogy az apukád tudna-e, akarna-e gondoskodni rólad, és hogy megoldható-e a váltás, ill. vele jobban járnál-e.


Azt hiszem, hogy az anyukádnak lenne leginkább pszichológusra, vagy más szakemberre szüksége, hogy azt a frusztrációt, amit most rajtad vezet le, feldolgozza.


Cicege

2021. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
9 éves, és annyiból leszürte hogy utálja? Hát érdekes.
2021. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, átsiklottam rajta hogy 9 éves vagy, alapnak vettem hogy legalább 16, mivel az alatt nem is regisztrálhatnál ide.


Akkor úgy írom, ahogy egy 9 évesnek írnám. Anyukád nem utál téged, hanem rád vetíti ki válás fájdalmát azzal, hogy hibáztat. Hülyeség tőle, mert ebben semmilyen módon nem lehetsz hibás. Hogy konkrétan mi miatt gondolja azt, hogy rád lehet fogni, azt mi nem tudjuk. De mindegy is, mert téved.

2021. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!