Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ebbe a helyzetbe?

Mit tegyek ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Egyre jobban nem érzem magam otthon , amikor meghallom hogy haza kell menni akkor beüt a rossz kedv. Az a baj hogy idén érettségizem és én tovább akarok tanulni és egyre erősebben érzem azt hogy egyik éjjel bepakolok a bőröndömbe és elmegyek világgá valahova ezt az érzést kb fél éve érzem. Ráadásul anya és apa egyre többet veszekedik. És nem tudom mi tévő legyek , mert ebbe a szaros világba csak pénzzel lehet megélni nekem meg nincs saját keresetem ,mert 17 éves vagyok (L) . Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!

#család #költözés #Elakarokmenni
2021. nov. 24. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hat meg ezt a par honapot bird ki valahogy, es ha felvesznek egyetemre menj koliba.
2021. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Pár éve én is ezt éreztem, hogy összepakolok és elmegyek a francia idegenlégióba. Most is nevetek milyen idiota ötlet volt. Pedig akkor teljesen komolyan gondoltam.

Ne csinálj semmilyen hülyeséget! Te is kinövöd

2021. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Tanulj a jó felvételi miatt, menj el egyetemre, vedd fel a diákhitelt, állj a saját lábadra, szerezz egy végzettséget amivel el tudsz helyezkedni. Legyenek terveid, abba tudsz kapaszkodni!

Tini vagy, tökéletesen normális, hogy így érzel.

2021. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez olyan gyerekes hozzáállás. Sehol semmid és már mennél. És nincs is cél csak világgá. Majd amikor konkrét célod, terved, tőkéd lesz akkor érdemes indulni. Ha egyik éjjel be is pakolsz, utána pakolj ki mert hova is mennél . Gyerekes vagy kérdező de majd felnősz és nevetsz magadon mint az egyik válaszoló.
2021. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Kolégium közben valami munka, hogy legyen egy kis félretehető pénzed aztán albérlet.
2021. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Elmész világgá? Utoljára négy éves koromban akartam. És ja, pénzből lehet megélni, ez van.
2021. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Egyebkent igen, tipik tinihiszti. Mondjuk azt is kifejthetned, hogy tulajdonkeppen mi a problema.
2021. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Mindenképp vigyél pogácsát, hamu a sültet, az a legjobb a világgá menéshez.
2021. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj világgá, menj inkább könyvtárba, suliba, barátokhoz tanulni és kollégista legyél, szerezz elég pontot állami képzéshez. Sok sikert.
2021. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!