Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A felesègem panaszkodik hogy...

A felesègem panaszkodik hogy sokat járok dolgozni ès nagyon keveset vagyok velük együtt ès ha ithon is vagyok csak alszok ès telefonnozok de nem minden a pènz?

Figyelt kérdés
23 èvesek vagyunk mind ketten, Van kèt gyerekőnk egy 4 èves ès egy 2 èves de ha többet járok dolgozni akkor több pènzt is hozok haza.Ès ha ithon vagyok mindig van munkám ès azzal törődök.

2021. nov. 29. 15:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekek mellett,(meg amúgy is) jó ha van pénze az embernek,de való igaz,hogy nem minden.Az én férjem is szokott túlórázni,és mikor lenyom egyben 2 hónapot mondjuk 1 pihenőnappal, akkor szólni szoktam én is,hogy lassítson kicsit.Részben,mert hiányzik itthonról, részben,mert féltem,hogy kimerül.Magától ő is folyton a pénzt hajtaná.Persze jó,ha van,de nem az egészsége,meg a kapcsolatunk rovására.Meg kell találni az arany beszéljék meg,és ha otthon vagy,ne a telefont nyomkodd.
2021. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
73%
Szóval tipikus "apa vagy, aki szarik a gyerekire, részéről hozza a lóvét oszt jól van... Lüke a nejed, de nem azért mert szült, hanem mert neked szült. Nyilván az első gyereknél kiderül hogy pocsék apa vagy.
2021. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Felesègemel jó a kapcsolatónk nagyon szeretjük egymást, nekem is hiányoznak ès èn is tudom hogy sokat járok dolgozni, ès ő mondja hogy magába neveli a gyerekeket ès èn meg keveset foglakozok velük ès ha ithon vagyok akkor meg csak alszok ès pihenek mert fárasztó a sok munka.
2021. nov. 29. 16:42
 14/37 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim is szinte csak látásból ismertek. Hidd el, ezeket az éveket sohasem fogod visszakapni.
2021. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
56%
Itthon, nem ithon.
2021. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
25%
Jó nagy kamu. 19.évesen már gyereked volt. Nem semmi.
2021. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
89%

Egy életünk van. A pénzt és a tárgyakat nem fogod magaddal vinni.

Szerintem sokkal fontosabb minőségi időt tölteni a családdal és élni, mint a pénzt kergetni. Fontos, de nem annyira, hogy teljesen kimaradj a gyerekeid gyerekkorából és elhidegülj a párodtól.

Nem kotozkodni akarok, de manapság pont ezért nem csinálnak 18-19 évesen gyereket az emberek.. Mert nincs meg a megfelelő háttér.

A párod nem tud elmenni dolgozni, hogy több legyen a bevétel és kevesebbet tudj vállalni?

2021. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
92%
Ha a feleséged nem dolgozik,talán az is megoldás lehet,ha elmegy részmunkaidőben,és amit ő megkeres,neked már nem kell,és azt az időt együtt tölthetnétek. Bölcsi,ovi létezik. Persze csak ha tényleg fontos annyira a megélhetéshez minden fillér amit te megkeresel. De ha kicsit lejjebb adtok,mert mondjuk nem plázában fogtok ezentúl vásárolni,te pedig n dolgozol annyit,az is megoldás lehet. De tényleg,mi az oka,hogy ennyit dolgozol? Hitel? Albérlet?luxus? Valami konkrétum jó lenne.
2021. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
89%
11-es vagyok.Annyit tennék hozzá,hogy részben neked is igazad van,nekünk is mindig jól jön a plusz pénz, akkor is,ha mindketten dolgozunk.De tényleg nem minden.Mikor a gyerekek egész nap az övéi, akkor ő is elfárad ám.Biztos hiányzik a közelséged a gyerekeknek is,meg ugye nem árt azért néha valami közös családi progi.Biztosan nem cseszegetésből mondja ő sem,lehet, hogy ő is félt téged a kimerüléstől is.
2021. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerű, menjen dolgozni az asszony is, és neked is lesz időd foglalkozni a gyerekkel.
2021. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!