Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A felesègem panaszkodik hogy...

A felesègem panaszkodik hogy sokat járok dolgozni ès nagyon keveset vagyok velük együtt ès ha ithon is vagyok csak alszok ès telefonnozok de nem minden a pènz?

Figyelt kérdés
23 èvesek vagyunk mind ketten, Van kèt gyerekőnk egy 4 èves ès egy 2 èves de ha többet járok dolgozni akkor több pènzt is hozok haza.Ès ha ithon vagyok mindig van munkám ès azzal törődök.

2021. nov. 29. 15:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
96%
30, szoval ha az apa nem vesz reszt a gyereknevelesben, a megoldas az hogy az anyarol huzzuk le a 100.bőrt is. Valoban egy normal helyzetben megoldas lehet ha elmegy dolgozni, de sokszor inkabb az van hogy az anyara harul teljesen a gyerek a melo melett is.
2021. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
41%
31 jajj dehogy! Ezt arra írtam,hogy itt mindenki biztos benne,hogy anyuka soha nem is dolgozott,ezért kell az urának megszakadni a közben meg simán lehet,hogy most is dolgozik a gyerekek mellett.A lényeg,hogy kérdező! valóban nem minden a pénz,tessék néha otthon is lenni a családdal.És nem csak aludni hazajárni.Annak sok értelme nincs.
2021. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
20%
Ez volt a mai gyenge kamu sztori?
2021. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
68%
28as honnan gondolom hogy nem kap gyedet? Onnan hogy 17 évesen esett teherbe, tehát 16-17 évesen már dolgoznia kellett volna hogy meglegyen az 1 év. Ez meg eléggé valószínűtlen, ismerjük el.
2021. nov. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
62%
Ha bevállaltál 2 gyereket akkor most fogd be. Ha nem alszol eleget és nem szórakozhatsz hetekig akkor is vegyél erőt magadon és dolgozzál mert a gyerek evvel jár. Én ki is vágnám az udvarra a telefont ha a gyerekek helyett azt nyomkodnád szabadidődben. Egyébként lehet kevesebbet aludni ahogy az asszony is teszi.
2021. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, és mennyi idő lesz amíg egy rakás idegenhez mész haza, akikről semmit sem tudsz, mert inkább a telefont nyomkodod, minthogy a gyerekeiddel törődj? Értem én, kell a pénz, de minden áron.
2021. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
85%
Meg tudlak érteni, hasonló cipőben voltam /vagyok, mint te, anno nálunk is korán jött az első gyerek, érettségi alatt már terhes volt a párom, és épp 19 lett, mikor megszületett az első gyerekünk, előtte neki is csak diákmunkái voltak, így csak alap gyesre volt jogosult, előtte költöztünk össze fél évvel kB, nekem akkor (is) volt rendes állásom, viszont mellette vállalkozásom is, rengeteg melóm pluszban, így nagyon keveset tudtam otthon lenni a családdal, nem is emlékszem mikor kezdett el járni, beszélni a gyerek, vagy mikor lett szobatiszta, kB két otthonlét között ilyen dolgokról lemaradtam... Nálunk a kicsi fél éves korától kezdett el dolgozni a párom, otthoni meló volt nagyon kevés pénzért, 2,5 éves korától ment el részmunkaidőben dolgozni, onnantól én is csak a főállásban voltam. Azóta pár év eltelt, de most hasonlóan vagyunk megint, a nagyobbik gyerek 9, a kicsi másfél múlt, feleségem otthon van, de már jogosult rendes összegre, mert azóta dolgozott, nekem ugyanúgy van főállásom 6 nap délelőtt 3 nap pihenő 6 nap délután 3 nap pihenő rendszerben dolgozok, viszont katásként a délutános héten 2 napot maradok éjszaka is, a 3 pihenőnapon meg 2 napot 12 órában, így a délelőttös héten délután otthon vagyok fél 3 tól, tudok foglalkozni a gyerekkel, délutános héten meg reggel kelek mikor a nagyobbik kel, a kicsivel a feleségem 9 körül kel, reggeliztem aztán kicsit játszunk és 11 körül indulok. Ezt csak addig tervezem így csinálni, míg a feleségem újra el nem kezd dolgozni, akkor munkahelyet váltok majd, hogy fix 1 műszakban dolgozzak, ne kelljen szervezkedni a munkanapokkal az ovi/suli miatt, meg azért most már 30 évesen 2 gyerekkel nem fogok így mindent bevállalni, akkor sem, ha jól jön a plusz pénz.
2021. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!