Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A felesègem panaszkodik hogy...

A felesègem panaszkodik hogy sokat járok dolgozni ès nagyon keveset vagyok velük együtt ès ha ithon is vagyok csak alszok ès telefonnozok de nem minden a pènz?

Figyelt kérdés
23 èvesek vagyunk mind ketten, Van kèt gyerekőnk egy 4 èves ès egy 2 èves de ha többet járok dolgozni akkor több pènzt is hozok haza.Ès ha ithon vagyok mindig van munkám ès azzal törődök.

2021. nov. 29. 15:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
69%
Nem azért de a feleséged miért nem megy dolgozni? Gyerekek mehetnek bölcsibe neked sem kellene annyi pluszt bevállalni és jutna több idő rájuk. Nőként komolyan néha nem értem a nőket. Ha kevesebbet dolgoznál kevesebb fizetésed lenne akkor meg azért sípolna. Emelje fel a seggét és menjen dolgozni ő is.
2021. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
84%
A mi apánk is olyan volt mint te,anyámnak odaadta a pénzt és ennyi volt.Nem törődött velünk,nem is érdekelte mi van velünk,nem volt soha egy jó szava se,nem mutatta ki az érzelmeit.Előnyére legyen hozva,hogy nem is bántott minket soha.Később elváltak.A mi részünkről magasról nem izgat hogy mi van vele.Egy olyan emberrel,aki azt hiszi hogy a pénzzel mindent meglehet oldani,az keressen olyan társat akinek szintén a pénz az elsődleges szempont,de ne csináljanak gyereket,ne szívassák meg szegényt.A te mostani helyzetedet nézve,többet érsz vele még most ha elváltok.
2021. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
42%
21, lehet azert nem megy mert akkor is ugyanugy neki kene mindent a gyerekek korul csinalni. Semmi garancia az ellenkezőjére.
2021. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
92%
Arról nem beszélve, hogy milyen végzettsége, milyen munkatapasztalata van egy nőnek, aki 18 évesen terhes lett. Semmilyen. 2 kisgyerekkel a munkáltatók álma.
2021. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
28%
24es akkor meg ne hisztizzen ha kitartják. Ha nem lenne életképtelen akkor a kérdezőnek nem kéne két ember helyett dolgoznia
2021. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
58%

Esti mese.


:D

2021. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
50%
Hol van írva, hogy a nő nem dolgozik?Én nem találtam ilyen részt.Én is dolgozni járok 4 gyerek mellől,a férjem mégis hajlamos lenne túlhajszolni magát,ha néha nem szólnék.Azért csinálja ő is,hogy minél jobb, könnyebb legyen nekünk,legyen minél több megtakarítás,de ha közben beledöglik a munkába akkor nem sokat érünk az anyagi javakkal.
2021. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
44%

" Ha nem lenne életképtelen akkor a kérdezőnek nem kéne két ember helyett dolgoznia"


HOl van írva az, hogy a csaj nem dolgozik? Nyilván nem dolgozhat este, éjjel, mert nem lehet kisgyerekekt a szegre akasztani.

2021. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
68%
28, kaphat gyedet is, akkor meg nincs " kitartva"
2021. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
42%
28 ugyan miért ne dolgozhatna éjjel?Én megyek egy 13 órát nappal,egyet éjjel,utána van 2 szabadnapom.Nem kell szegre akasztani a kisgyerekeket,alszik velük az apjuk,vagy valamelyik nagyszülő,ha van.Nem lehetetlen ez,sok anyuka dolgozik éjszakás műszakban is.
2021. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!