Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kisgyerekes anyukák miért...

A kisgyerekes anyukák miért posztolnak meztelen képet a gyerekükről több tíz ezres csoportokba?

Figyelt kérdés

Napi szinten rengeteg poszt jön szembe velem, hogy pelusozás közben lefotózzák a végterméket és a gyerek nemi szervével együtt feltöltik facebook csoportokba. Vagy fürdetés közbeni képeket posztolnak nagy csoportokba, akár 100k feletti tagosba is.

Miért? Rettenetesen sajnálom ezt a legújabb generációt, hogy a születésüktől kezdve minden dokumentálva van a világhálón.

Miért csinálja egy szülő ezt a gyerekével, akit elvileg a legjobban szeret a világon?

Remélem van aki magára ismer és elmondja most miért teszi. Vélemények is érdekelnek.


2021. nov. 29. 17:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
49%
Miért vannak ilyen szülők? És miféle csoport az ahol a gyerekükről posztolgatnak? Már csak azért érdekel, hogy én süteménysütős, kertészeti, meg kézműves csoportban vagyok benne, olyannal még nem találkoztam ahol a privát családi fotókat posztolgatják , vagy ha posztolgatják, nem törlik mint nem témába vágót . Szóval maga a kérdés provokáció-szagú, napi szidjunk-már valakit szaga van.
2021. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

A mi családunkban régen sem készítettek meztelen képeket a gyerekekről, nem tartották helyesnek. Hogy mi megy a Facebookon, azt csak hallottam, elég ízléstelen. Sokan felnőtt korukban szégyellik ezeket a képeket. A fotóalbumot el lehet tenni, de a neten mindenki látja.

N

2021. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem telibe mutatja a nemi szervét addig cuki.én ruhás képet sem posztolok, sőt rühellem amikor a 600-ik "de cuki a babám" fotó jön velem szembe.
2021. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
4%
Több százerzes csoportokban mi? Ugyan már....
2021. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
57%

Szerencsére nem látom ilyen sz4ros képeket. Élőben viszont tapasztalom az ilyet... Pl munkahelyen kaja időben a felsőbbrendű irodista istennők azt tárgyalják milyet sz4rt a gyerekük. Részletesen kibeszélik, és szidják a férjüket, hogy undorítónak tartja hogy még 6 évesen bilibe kakil az amúgy szobatiszta gyerek. Tévézik apuka, és melette bilizik a gyerek,mert nem, akar a wcre ülni. Anyuka nézi a sz4rt, mekkora, milyen vastag. Csodálják a gyerekkel. Apuka meg kimegy öklendezve..

És ezt elmeséli, munkahelyen.. Kaja időben.


Szerintem az emberek évről évre butábbak. Nem veszik észre hogy hülyeséget csinálnak/mondanak, mert annyira buták.

2021. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

"Már csak azért érdekel, hogy én süteménysütős, kertészeti, meg kézműves csoportban vagyok benne, olyannal még nem találkoztam ahol a privát családi fotókat posztolgatják , vagy ha posztolgatják, nem törlik mint nem témába vágót . Szóval maga a kérdés provokáció-szagú, napi szidjunk-már valakit szaga van"


"Több százerzes csoportokban mi? Ugyan már...."


Attól, hogy ti nem vagytok ilyen csoportokban, még létező jelenség. Nem vagyok 15 éves, hogy unalomból kamu kérdéseket írjak ki.

A legnagyobb ilyen csoport az Asszonysutyorgó(ebből van több is), de rengeteg anyukáknak és csak nőknek való csoport van, ami fullig van ilyen kontettel. Bár én találtam volna ki a fentieket, ahogy sokam hiszitek.

Külön paródia, reakció csoport is van az ilyen posztokra. Nem csak nekem tűnt fel a fenti jelenség.

2021. nov. 29. 21:14
 27/44 A kérdező kommentje:

Az asszonysutyorgó pl 164 ezres csoport. Nincs olyan intim dolog, amit ott ne tárgyaltak volna ki tömegek.

Poszt formában gyerek fotót nem nagyon raknak ki az adminok, de kommentben ott is nyomják ezeket az édesanyák..

Nem erre a csoportra gondoltam a kérdés kiírásakor, de ne tegyünk már úgy, mintha egy több tíz vagy száz ezres csoport annyira lehetetlen dolog lenne.

A sutyi paródia csoport tele van ezekkel(cenzúrázva persze a kép, ha már a szülő nem tette).

2021. nov. 29. 21:19
 28/44 anonim ***** válasza:
93%
"Attól, hogy ti nem vagytok ilyen csoportokban, még létező jelenség." Én elhiszem, nem is kötözködésből írtam, csak érdekelt miféle közegben megy ez. Már értem hogy internetes pletykafészek gyűjtőben. Akkor egyszerű a megoldás: ki kell lépni az ilyen csoportokból, és nem találkozol a jelenséggel.
2021. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
12%

Ez milyen csoport?


Esküszöm, én még sosem láttam ilyet. Nevezz már megy egyet, légyszi.

2021. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Én sem láttam még olyat, hogy valaki a gyerek nemi szerveit meg a székletét kirakta volna a facebookra. Az asszonysutyorgóban sem, pedig benne vagyok.
2021. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!