Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kisgyerekes anyukák miért...

A kisgyerekes anyukák miért posztolnak meztelen képet a gyerekükről több tíz ezres csoportokba?

Figyelt kérdés

Napi szinten rengeteg poszt jön szembe velem, hogy pelusozás közben lefotózzák a végterméket és a gyerek nemi szervével együtt feltöltik facebook csoportokba. Vagy fürdetés közbeni képeket posztolnak nagy csoportokba, akár 100k feletti tagosba is.

Miért? Rettenetesen sajnálom ezt a legújabb generációt, hogy a születésüktől kezdve minden dokumentálva van a világhálón.

Miért csinálja egy szülő ezt a gyerekével, akit elvileg a legjobban szeret a világon?

Remélem van aki magára ismer és elmondja most miért teszi. Vélemények is érdekelnek.


2021. nov. 29. 17:11
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Milyen csopotokban van ez? Soha nem láttam még ilyet, pedig benne vagyok párban. Sajnos egy darabig az asszonysutyorgóban is benne voltam. :D Ott tényleg volt minden, de gyerekekről nem nagyon esett szó, inkább az anyukák szexuális életéről.
2021. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nem láttam szerencsére, de régebben a gyerekvallalás kategóriába is előszeretettel raktak ki szros pelenka fotót. Ha oda merted biggyeszteni a nem tetsző kommentet, a sok egybites anyuci letorkolt, milyen érzéketlen vagy...
2021. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
21%
Én tuti nem tennék ki, de aki meg igy gondolja jónak hát csinálja, saját magánügye és döntése.
2021. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
83%
#34 Mi, gyengegyomrúak meg nézegessük. Igazad van...
2021. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
De miért kell nézegetni, őszintén? Lapozz el onnan aztán ennyi az egész.
2021. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
85%
Azért ez nem olyan egyszerű. Mint fentebb írták, az adminok hiába törölnék ezeket a posztokat, a hozzászólásokban kiteszik. Hiába a fenti témában olvasnék kommenteket, ott a szros pelenka...
2021. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
85%

Akkor kerülni kell az ilyen csoportokat, ennyit lehet tenni.

Ismerös pakolt ki iylesmi képeket rányomtam ismerős követésének leállítására, és megoldódott.

2021. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Egyébként rég leállítottam az összes ilyen oldal követését, egyedül az asszonysutyorgó paródia csoportján keresztül találkozok még ezekkel, de ott nagyobb adagban. Maga a jelenség háttere érdekel, hogy miért alázza meg a nő a gyerekét ilyen posztokkal? Nem gondol bele, hogy ő sem örülne, ha róla ilyen képeket raktak volna ki anno több ezer ember elé?

Ez olyan, mintha az utcán odamennél idegenekhez és mutogatnád nekik a legintimebb képeket a telefonodról.

Ráadásul azt hiszik, hogy pl anyukás csoportba posztolnak, közben meg ki tudja hány beteg állat van bent kamu profilról, aki esetleg az internet sötét oldalára viszi át ezeket?

Nő a fogacskája a kis Gusztinak? Lefotózom a száját nyitva, miközben lelátni a mandulájáig és látszik az arca is, és beküldöm 10 ezer ember elé, hogy ez normális -e.

Én értem, hogy pl az orvosi ellátás egyre rosszabb és sokszor jót akar a posztokkal. De valszeg több pedofil látja a képeket, mint orvos. Így is megéri?

2021. nov. 30. 05:07
 39/44 A kérdező kommentje:
Szóval nem gondolom, hogy a probléma megoldása az, ha kilépek a csoportokból. Az anyukáknak kellene elkezdeni gondolkodni és nem posztolni ilyeneket
2021. nov. 30. 05:08
 40/44 anonim ***** válasza:
12%
Amikor megszületik a gyerek akkor évekig ö jelenti nekik kb az egész világot. Persze hogy buszkék rá, emiatt néha meggondolatlanok is.
2021. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!