Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmeséljem anyunak, hogy...

Elmeséljem anyunak, hogy tetszik valaki, ha amúgy soha nem beszélünk ilyenekről, mert nem bizalmas a kapcsolatunk?19l

Figyelt kérdés

Kb kétszer került elő a téma, egyszer 12 éves koromban, akkor kijelentette, hogy túl fiatal vagyok ahhoz, hogy csak egyáltalán tetszen valaki, ő megtiltja(eztel meg is alapozta, hogy magamtól ne is akarjak beszélni arról, ha tetszik valaki, vagy alakul bárkivel is), meg 16 éves koromban kérdezett rá, hogy van-e srác a képben, de csak azután, hogy akkor már 2 éve időnként veszekedett, hogy tuti leszbikus vagyok és azért nincs pasi, akiről beszélnék neki. És mivel azóta sem meséltem neki a szerelmi életemről(annak ellenére, hogy voltam viszonzatlanul szerelmes, randizgattam időnként, és fél éves kapcsolatom is volt, és az összes felsorolt esetben sem nő volt a képben) rendszeresen veszekszik velem anyu, hogy tuti leszbikus vagyok és ez nagyon undorító.(szerinte)


Viszont hétvégén szalagavatóm volt, ami után elmentem én is a bulira nyilván. Ezután a hétvégét az egyik kollégiumi szobatársamnál töltöttem, aki a legjobb barátnőm és egyébként a párjával lakik. Nyugi, nem a barátnőm párja a kiszemelt, viszont, hogy rövid legyek és ne menjek nagon bele a részletekbe, az a lényeg, hogy a hétvégén megismertem a legjobb barátnőm párjának a legjobb barátját, és azt kell, hogy mondjam eddig nem hittem, hogy létezik szerelem első látásra. Igazából csak barátilag ismerkedtünk azalatt a két nap alatt, tehát nem alakul semmi olyan, de nekem szimpatikusnak tűnik eddig.

És anyu úgyis kérdezni fogja, hogy hogy telt a hetem/hétvégém, szóval akár ezt is elmesélhetném, mert azért nem olyan infó, amit később a fejemhez vághat, meg legalább leállna a biztos leszbikus vagyok témáról.


Mit gondoltok, elmeséljem, hogy tetszik valaki?


2021. dec. 2. 15:36
A kérdező szavazást indított:
Elmondhatod neki, de lényegtelen
Ne mondd el neki
Mond el
Egyéb (fejtsd ki kommentben)
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát megtiltotta, hogy megtetsszen neked bárki, majd két évvel később azzal jött, hogy biztos leszbikus vagy, mert nem mondod, hogy tetszene neked valaki. Értem.


Ha nem annyira bizalmas a kapcsolatotok, nem biztos, hogy elmesélném, de ha nagyon zavar a leszbizés és úgy gondolod, tényleg leszokna, akkor meg lehet próbálni. Én nem tartom kizártnak, hogy akkor kitalálna valami mást, ami nem tetszik neki, de te ismered őt.

2021. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges ha ugy se érdekli.
2021. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nem kell beavatni, majd el mond minden ribinek, amúgy se 19 évesen kell bizalmi kapcsolatot építeni elkésett
2022. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!