Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan emberek...

Vannak itt olyan emberek akiknek rossz volt vagy még most is rossz a családi kapcsolat ?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok , a szüleimmel élek , és az lenne a kerdésem ti hogy élitek vagy éltétek át a zűrős napokat , én amiben vagyok az olyan hogy nem miattam van ,de néha én is kapok belőle , elköltözni felesleges nem akkora nagy a gond, meg nem olyan mindennapos dolog , csak lehet elválnak a szüleim és sok hülye dolog történik amiről tudnom se kéne meg közöm sincsen hozzá hogy mi miatt , csak rossz érzés ez az egész , sokszor azt gondolom csak én vagyok egyedül ez a szerencsétlen ezen a világon hogy át kell éljem ezeket a dolgokat.


Tudjátok pl olyan családra gondolok ahol felesleges vita vagy felesleges balhé vagy idegesség megy és végig kell nézned ami körülötted történik de semmit se tudsz csinálni csak az jár a fejedben hogy hol a fszba vagy meg miert történik ez az egész hülyeség... :D

Iszonyat fura ez a csalad nekem és ti hogy élitek ezeket át ?


Magamról:

Én nyugodt természetű vagyok , imádok gépezni , hülyéskedni, csavarogni vagy iszogatni és hülyéskedni, nem akarok rosszat senkinek , mindenkit meghallgatok, dolgozok normálisan , sulizok is mellette.



2021. dec. 10. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Imádok helyett szerettek!!!!
2021. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
23 éves vagy mi az, hogy nem tehetsz semmit? Mondjuk egy 6 éves gyerek tényleg nem tehet semmit, mert nem tud mit tenni, teljesen kiszolgáltatott a helyzetnek. Nem akkora a gond? Elválnak nekik elég nagy a gond, ezek szerint. Lehet egy picivel komolyabb hozzáállásra lenne szükséged.
2021. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mit csináljak ha nem az én gondom ?
2021. dec. 10. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha szereted a kényelmes, meleg szart, akkor semmit.
2021. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezekszerint jo igy ha nem tudod mit tegyél...
2021. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

23 éves vagyok én is, és szintén a szüleimmel élek. Beszélgetni keveset szoktam velük. Ha otthon vagyok, akkor majdnem végig bent a szobámban tanulok, olvasok, egyéb. Veszekedések és egyéb zavaró tényezők nincsenek. Vagy ha van is beszélgetés, tanulás közben azért nem zavar, mert esőhangot, tűzropogást szoktam hallgatni közben és ez el szokta nyomni a külső zajokat. Az ordibálást mondjuk nem biztos, hogy így ki lehet szűrni vele, de a sima beszédhangot 100%-ig.


Ha veszekednek melletted/körülötted, akkor teljesen normális reakció, hogy rosszul kezded érezni magad és tenni nem nagyon tudsz ez ellen. Az egyetlen megoldás, ha rendszeresen fennáll a dolog, akkor elkerülöd a szituációt. Jelen esetben ezt úgy tudod megtenni, hogy elköltözöl.

2021. dec. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!