Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen ajándékhoz a szülinapotokra?

Figyelt kérdés

Szóval tudni kell rólam hogy elég messze tanulok az otthonomtól és nem tudtam hazamenni a szülinapomra, ezért anyukámmal már megünnepeltük otthon előtte.

Anyukám egyik barátnője akinek a fia szintén kint tanul ismer idekint egy taxisofőrt aki megbízható és anyukámnak az az ötlete támadt hogy megkéri őt, hogy vegyen nekem egy csokor virágot és adja át a nevében. Ez így is történt, de nekem nagyon furcsa volt az egész és valahogy olyan megalázónak is érzem hogy megkért egy vadidegent hogy hozzon már nekem egy csokor virágot...



2021. dec. 11. 09:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

megalázó...???


Bakker, azt szeretted volna, ha felül a repülőre, és sk. hozza neked???


Valami nagyon nincs rendben nálad odafent...

2021. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez mivel különb, mintha egy postás/futár hozta volna? Az is idegen.
2021. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Oké, valószínűleg igazatok van. Azt hiszem benne van a hiba, mert ez előhozta belőlem hogy nincs barátom aki vett volna nekem virágot ezért meg kell kérni egy idegent. És hogy ezt a taxist még ismerik is itt egy páran és lehet hogy ezen jót röhögnek.
2021. dec. 11. 10:52
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
13# Rosszindulatú ember vagy és egy picit túlértékeled a saját jelentőségedet. Már bocs, de egy taxisnak nem vagy te senki, mit törődik ő, hogy neked kitől, milyen célból mit visz. Anyukád költött rád nem is keveset, és a te agyad erre képes.
2021. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Atyaég, bocsi, de most olvasd ezt vissza, hátha rájössz, hogy komoly gondod van. Oké, azt még megértem, hogy bánt, hogy nincs pasid.

De hogy majd ezen röhögnek azok, akik ismerik a taxist?! Miért tartod magad akkora sztárnak, hogy mások a te életeddel foglalkozzanak?!

Tudod, akinek van saját élete, az nagy ívből tesz rá, hogy anyukád küldött-e neked szülinapodra virágot, vagy nem...

2021. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
Simán hihetnék azt is, hogy egy férfi küldött neked a taxissal virágot.
2021. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
#14 Ismeretlenül ne mondd senkiről hogy rosszindulatú...
2021. dec. 11. 11:08
 18/26 A kérdező kommentje:
Ja igen és nem tartom magamat akkora sztárnak hogy velem ennyire foglalkozzanak, egyetértek azzal hogy akinek van saját élete és normális az nem foglalkozik ilyenekkel, de higgyétek el olyan helyen élek ahol az emberek ritka pletykásak.
2021. dec. 11. 11:12
 19/26 anonim ***** válasza:
80%

Képzeld nekem a vőlegényem küldött virágot a munkahelyemre a szülinapomon, pedig egy városban dolgozunk. Hozhatta volna ő is, de így is nagyon örültem neki.

Hozhatta volna neked egy virágfutár is, de egyszerűbb volt megkérni egy ismerőst. Szerintem ebben semmi ciki vagy megalázó nincs. Az, hogy neked kint nincsenek barátaid és ezzel kötöd össze akkor a te fejedben van a baj. Szerezz akkor kint barátokat, ha ez a fő problémád. Anyukád figyelmességének és utánajárásának pedig örülj.

2021. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Igy kedveskedjen az ember valakinek.... 😀
2021. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!