Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a nárcisztikus szüleitekkel...

Ha a nárcisztikus szüleitekkel találkoztok néha azt milyen céllal teszitek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki minden karácsonykor úgy dönt hogy azt a nárcisztikus szüleivel tölti annak ellenére hogy ez sok kellemetlenséggel és áldozattal jár a számára.

Úgy tudom hogy nincs köztük anyagi függőség.

Milyen okok lehetnek arra hogy valaki tartsa a szüleivel a kapcsolatot ha az egészségtelen?

Kérdeztem de nem akar róla beszélni.


2021. dec. 27. 23:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Számodra mint kívül állónak, miben mutatkozik meg, hogy "nárcisztikusok"? Milyen kellemetlenséggel jár?
2021. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Istenem! Mostanában mindenki nárcisztikus. Ez valami divat?? :D
2021. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2-es Te honnan hallasz annyit nárcisztikusokról?
2021. dec. 27. 23:59
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Ezek a hozzászólók trollok, tilos előttük kiejteni olyan szót, amit csak fizetett pszichiáter mondhat ki és írhat le. Féltik a kenyerüket valószínűleg.
2021. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4.-es. Igazad van.

Attól még kíváncsi vagyok honnan hallanak ennyit erről,

Hát ha van valami oka ennek a rosszindulatnak.

2021. dec. 28. 00:56
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze azt sem akarom ha ez terelné a kérdést, jobban örülnék olyan válasznak ami a kérdésnél maradna.
2021. dec. 28. 00:59
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Röviden azért, hogy ne egyedül kelljen töltenem az ünnepeket.

Saját példámból kiindulva vágyom a szeretetre és senki sincs akitől megkaphatom.

Minden évben reménykedem, hogy megváltozik de sokszor sírva jövök el.

2021. dec. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Ezen az oldalon ha a szülő megkéri a gyereket hogy vigye le le a szemetet már rögtön nárcisztikus-toxikus meg minden más is lesz, de ezt a két jelzőt már páran úgy dobálják tényleg, mint más a mondatvégi írásjeleket. :D
2021. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

"Te honnan hallasz annyit nárcisztikusokról?"


Itt a gyk-án divat mindenkit ezzel illetni, aki nem úgy ugrál, ahogy fütyülöünk.

2021. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Az én anyukám nárcisztikus. Én azért töltök vele időt, mert ennek ellenére szeretem. A maga módján ő is szeret engem, és fájna neki, ha elveszítene (remélem). Ezért amíg él, szeretném szeretni, hiszen csak egy anyukám van. Karácsonykor könnyebb, mert nem kettesben vagyok vele.
2021. dec. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!