Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatalok akik ilyen helyzetben...

Fiatalok akik ilyen helyzetben vannak/voltak!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy anyukám még 40 éves sincs, de nagyon beteges. Ízületei odavannak, láncdohányos, nagyon sokat köhög, nehezen kap levegőt, volt nagyobb "betegsége is" sajnos. Nagyon túlsúlyos, helytelen étkezés. És még sok mindent felsorolhatnék, felesleges.


Le van %-olva de még mindíg dolgozik,napi 4 órát.


Sajnos elég kevés a havi bejövője a családnak. Apukám egyedül nem tudná eltartani a családot. Mindketten dolgoznak.


Én jövőre mennék egyetemre, de nem tudok dönteni, hogy menjek-e vagy inkább elmenjek dolgozni,hogy anyukámnak ne kelljen.


Sajnos anyukám természete alapból is agresszív, és sokszor vagyok lebaszva a semmiért, meg a kistesóm kötekedései miatt,de én szeretem.


Egyébként szerintem (tanáraim szerint is) betudnék kerülni simán a kinézett szakra, államira. Dehát ugye akkor sincs ingyen...


Ti voltatok iylen helyzetben?

Ki mit tett/tenne?



2021. dec. 29. 12:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te dolgod a felelőtlen, buta anyádat eltartani. Most magadra veszed ezt a terhet, és majd őt finanszírozod, amíg élsz?


Akkor saját otthonod, családod, életed sosem lesz.

2021. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél az lenni akkor legyél az nem az számit h mas mit gondol.
2021. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a kommentét!


Állítása szerint ő azért lett ilyen (állapotú), akkor lett ilyen, mikor engem megszült. Szóval.. Szerintem nem kell többet írnom, ő amúgy ezt nevetve és viccesen adja elő, hát.. szerintem nem az, de mindegy is..


Ettől függetlenül szeretem, nem tehetek róla.

2021. dec. 29. 15:19
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Tovabbtanulnek. Nem az en feladatom eltartani anyukamat, es csak emiatt nem fogom feladni az álmaimat, tanulmányaimat.
2021. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen tanulnék, anyukád a saját életét tegye rendbe, ritka gusztustalan dolog a gyerekre hárítani a saját gyengeségét és sikertelenségét.
2021. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj inkább tanulni, hidd el sokkal jobban jársz. Vannak szociális ösztöndíjak, abból simán megoldod, illetve a családi körülmények miatt akár kollégiumot is kaphatsz.
2021. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A diákhitelen elgondolkodtál már?
2021. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos anyukám természete alapból is agresszív, és sokszor vagyok lebaszva a semmiért - tök jó, anyuád rajtad vezeti le a stresszt és te ahelyett, hogy azon gondolkodnál, minél messzebb menj, mielőtt tönkretesz, még szívességet tennél neki?
2021. dec. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Állítása szerint ő azért lett ilyen (állapotú), akkor lett ilyen, mikor engem megszült - igen, ez így van.


Anya lupusos volt, és a terhesség-szülés, ami még egy egészséges nőt is sztcs.sz akár évekre, egy eleve súlyos betegséggel élőt még inkább. Viszont ő tudta, hogy mit vállalt, és soha nem vágta ezt a fejemhez, meg nem bántott érte, mert ő döntött úgy, hogy a kockázat ellenére is szeretne gyereket.

2021. dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
#19 Ő egészséges volt mikor engem szült, semmi betegsége nem volt! És utána sem, csak a szülés után 15 évre. Szóval nem hinném, hogy a szülés miatt, semmint a helytelen életmód miatt lett ilyen beteg.
2021. dec. 30. 08:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!