Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatalok akik ilyen helyzetben...

Fiatalok akik ilyen helyzetben vannak/voltak!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy anyukám még 40 éves sincs, de nagyon beteges. Ízületei odavannak, láncdohányos, nagyon sokat köhög, nehezen kap levegőt, volt nagyobb "betegsége is" sajnos. Nagyon túlsúlyos, helytelen étkezés. És még sok mindent felsorolhatnék, felesleges.


Le van %-olva de még mindíg dolgozik,napi 4 órát.


Sajnos elég kevés a havi bejövője a családnak. Apukám egyedül nem tudná eltartani a családot. Mindketten dolgoznak.


Én jövőre mennék egyetemre, de nem tudok dönteni, hogy menjek-e vagy inkább elmenjek dolgozni,hogy anyukámnak ne kelljen.


Sajnos anyukám természete alapból is agresszív, és sokszor vagyok lebaszva a semmiért, meg a kistesóm kötekedései miatt,de én szeretem.


Egyébként szerintem (tanáraim szerint is) betudnék kerülni simán a kinézett szakra, államira. Dehát ugye akkor sincs ingyen...


Ti voltatok iylen helyzetben?

Ki mit tett/tenne?



2021. dec. 29. 12:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a papi pályán hasznos lesz, ha a képzés előtt élsz, dolgozol, mást is tanulsz (szakma), élettapasztalatot gyűjtesz.
2021. dec. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!