Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A középkorú anya és majdnem...

Atesz2 kérdése:

A középkorú anya és majdnem nagykorú kamasz fia néha a fürdőszobában beszélgetnek miközben az anya meztelenül fürdik a kádban. A kérdés: látsz ebben valami kivetnivalót?

Figyelt kérdés
Megnéztem az eddigi, hasonló témákban felmerült kérdéseket és válaszokat, de erre a konkrét kérdésre nem találtam választ. Ezért, kérem tőled a véleményedet, válaszodat, esetleg tapasztalatodat.

2022. jan. 14. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Én nem tenném, miért kell a fürdőszobában beszélgetni, máskor nem lehet? Egy majd 18 éves fiúnak ne kelljen már az anyját meztelenül látnia. Aztán ha szexel a barátnőjével az anyja mellei ugranak majd be neki és elmegy a kedve az egésztől. Láttam erre példát. Kérlek ne tedd. Magánszféra. A fiad nem jelezte hogy ez neki kellemetlen lenne? Beszélgessetek vacsora közben, de ne egy intim fürdési időben.
2022. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
na, megint itt a családi inceszttroll... ?
2022. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Oidipusz királyt sem zavarta, akkor én miért látnék kivetnivalót a kérdésben?
2022. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Lehet persze, nem kell egymás elől leplezni a nemi szerveinket családon belül. Vannak nudista kempingek is, ahol az egész család jól érzi magát meztelenül és idegenek társaságában is.
2022. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
mivel kb nykig belőlem semmi nem látszik a hab alatt, felőlem te is bejöhetnél.
2022. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Tuti olvastam már itt ezt a kérdést.
2022. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Már legalább 6-8 féle verzióban volt ez itt...


NIncs már újdonság... Mindig valami újabb csavarral írja ki.

2022. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Semmit. Teljesen okés dolog, ha ők nekik ez jó és így szokták meg. Nekem van egy barátnőm, aki úgy szokott fürdeni, hogy az anyja bemegy hozzá és közben ő pisil és barátnőm meg kádban fürdik és közben beszélgetnek. Attól, hogy azonos vagy nem azonos neműek nem sokat számít. Amikor én fürdök, hozzám is anya bejön, hogy mivel kérem a húst és akkor van hogy másról is beszélgetünk. Sőt mivel fiú vagyok, még szokta mondani azt is, hogy meg kellene borotválkoznom és a hímvesszőmet is mossam meg. Én meg mondom neki, megszoktam és ennyi. Családja válogatja kinek milyen belső-intim kapcsolata van a szüleivel.
2022. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Én csak egy valamiben látok kivetnivalót : ha valaki beleugat a mások dolgába.
2022. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Andizsuzsi ***** válasza:
89%
Amíg ez egyiküket sem zavarja, addig rendben van. És nem, nem attól fognak szexelni, mert látják egymást meztelenül.
2022. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!