Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám elveszi az összes...

Anyukám elveszi az összes pénzem, ez normális?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok , anyukámmal 2-en élünk. Szeretnék összegyűjteni albérletre, különálló életet kezdeni. Anyukám ezt nem hagyja , mivel amint megérkezik a fizetésem azt ő elkéri,azt mondja szüksége van rá, minden egyes forintot.Az átlagnál jobban keres, csak az ő fizetéséből is meg tudnánk élni, nem értem miért kéri el, sosem tudok így önálló életet kezdeni.Amikor felhozom az elköltözés témát rögtön rávágja hogy ne beszéljek hülyeségeket, ráérek majd 30 évesen.

2022. jan. 18. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
94%

#20


Hát de épp elköltözni szeretne, s ezt nem hagyja az anyja. :D

2022. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
6%

22!


"Szeretnék összegyűjteni albérletre, különálló életet kezdeni. Anyukám ezt nem hagyja , mivel amint megérkezik a fizetésem azt ő elkéri"


Nehéz lesz, mert ezekszerint igen kevés q fizetése, hiszen különben nem kellene gyűjtögetni erre a lepesre

2022. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
47%

22# hogyhogy nem hagyja? Natasa Campust nem engedte ki a csávó a pincéből, ő szerencsétlen nem tudott elköltözni, a kérdező tudna.

Mert nem csak úgy lehet ám elköltözni, hogy 1 évre előre megbeszélt időpontban a vörös szőnyeg ki van gurítva a mama háza és az új kecó közé, ha mást nem legalább eltévedni ne tévedjen el a 22 éves felnőtt ember...

El lehet úgy is költözni, hogy a fizetését nem hagyja az anyjának kicsavarni a kezéből, összepakol pár cuccot és azt mondja, hogy: Na csá!

2022. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
66%
Hol van Apád?
2022. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
80%
25# muter feldarabolta, kilóra eladta és eltette a pénzt.
2022. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
75%
26: :)))))
2022. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
98%

A nem hagyját arra reagáltam, hogy "Anyuka mwg simán kivághatja otthonról, lévén nem ingyen hotel".

Az anyja valamiért nagyon nem akarja, hogy elköltözzön otthonról, ezért veszi el a pénzét (próbálja ellehetetleníteni pénzügyileg), s reagál úgy a elköltözési témára, hogy még hülyeség.

Nem fogja kitenni.

2022. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
24, bárhova menni, rögtön ki kéne fizetni egy havi lakbért és legalább kéthavi kauciót. Ehhez hónapokig gyűjtögetni kéne, de az anyja nem hagyja. Ha meg nem adná oda a pénzt, akkor azzal jönnétek itt, hogy abban a pillanatban kidobnátok az ingyenélőt. Komolyan nem értem, minek ilyen embereknek gyerek. Addig jó, amíg cuki, de aztán felnő, és már csak takarítani meg lakbért fizetni kell. A saját szüleinél.
2022. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sem fogja kitenni!


A kérdező szerintem tuti alkupozícióban van - csak egy kis vér kéne a pucájába! Megmondani anyukának, hogy belead a rezsibe X ezer forintot, de azontúl egy petákot sem!

2022. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
61%
Jól benyaltátok ezt a kamu kérdést.
2022. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!