Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt a szüleim?...

Miért csinálják ezt a szüleim? Miért nem aludhatok a barátommál?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok ő az első barátom már nagyon szeretnék vele aludni. Néha megengedik hogy nappal itt legyen de csak 1-2 órát és közben figyelnek hogy mit csinálunk.

4 hónapja vagyunk együtt 😍



2022. jan. 20. 22:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
98%
#8 Zseni lehetsz, mert az átlagember 18 évesen érettségizik, nem "lediplomál".
2022. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
29%
19 évesen már rohadtul nem tilthatnak semmit. Fogod magad és ki mész. Ha meg morognak, így jártak. Megfenyegeted őket, hogy feljelented őket a rendőrségen, mert megfosztanak a szabad élethez való jogodtól.
2022. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
76%

1es mert ha dohányzik akkor tiltani kell? Ostoba


Kérdező, menekülj otthonról amint lehet

2022. jan. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
15%
11# Szerbiában élek! 🤷
2022. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
91%

15: "Van munkája és nem dohányzik."

Ebből neked az jön le hogy egy semmirekellő?

A kérdező meg gondolom hogy van annyira okos hogy gondolt védekezésre

2022. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, egyke vagy? Idősek a szüleid? Lehet ez a kulcs.

Ha lehet velük higgadtan beszélni, akkor próbálj meg úgy hatni rájuk, ha csak veszekedessel, akkor úgy. A lényeg, hogy ne hagyd magad, különben mindig ők dirigalnak majd.

2022. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Ilyenek a szüleid és kész. Ha majd elköltözöl akkor keress pasit. Addig felesleges, mert szülőktől függsz. Senkit nem érdekel 18+ vagy. Szülőknél laksz, ők etetnek, ők náluk laksz, ők diktálnak.
2022. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

14.-re.


De ott a diploma az itteni érecségi. Nem?

2022. jan. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
69%
Nehéz dolog, mert a szüleid sajnos "ilyenek". Ahogy már írták is, ott laksz, ők etetnek, ruháztatnak és fedél van a fejed felett. Amíg ez van, addig így lesz. Én már idős férfi ember vagyok, de emlékszem, hogy 25 évesen is agyba főbe vertek, ha csak kértem, hogy elmehessek otthonról. Önálló életet kell majd indítanod, ami valóban nehéz, de az is hoz majd némi megoldást és hatalmas konfliktust. A szüleid soha nem fognak megváltozni, ezt is tudnod kell! Az unokáért a kapcsolatokért állandó veszekedés és pereskedés lesz, előrevetítem. Nagyon erősnek és józannak kell lenned! De! Azt sem javaslom, hogy a szüleidtől való menekülés vezéreljen egy férfihez egyből! 19 éves vagy és nem valószínű, hogy ez a kapcsolat lesz az első és utolsó az életedben, bár az ember nyilván így vág neki. Ez egy hosszú út, tanulással és gyönyörű szerelmekkel, majd szeretettel az igazival. Szóval csak ésszel és lépésről lépésre. Esetleg ne szégyelj pszihiáter útmutatását kérni, családgondozót stb. felkeresni!
2022. jan. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%

20: Sajnálom a történteket. Egyetlen szülő sem tehetne ilyet hogy magához bilincseli a felnőtt gyermekét.

Nálam szerencsére csak az volt hogy nme tanítottak meg hogy hogyan legyek önellátó viszont utána elvárták hogy tudja hogyan repüljek ki a családi fészekből.

Talán ez a jobbik eset, igaz jobb lett volna ha kiskoromban is ösztönöztek volna hogy legyek életképesebb.


"Az unokáért a kapcsolatokért állandó veszekedés és pereskedés lesz, előrevetítem."

Ilyen megtörtént veled? Mondjuk sokszor van olyan hogy a gyermek "túszul ejti" az unokáját. Tudom hogy minden eset más, valamelyik jogos valamelyik csak bosszúból történt.

2022. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!