Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vehetném rá a szüleimet?

Hogy vehetném rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

A wifi routert hétköznap, hétvégén, szünetekbe minden nap 22 órakor kikapcsolják. Szerintetek ez normális? Semmi rosszat egyébként nem csinálok az interneten. Nem is dohányzok, alkoholt se fogyasztok, buliba se voltam soha. Hogy tudnám rábeszélni a szüleimet hogy legalább hétvégéken megengedjék hogy később fennmaradjak.

16l (mindjárt 17)



2022. jan. 21. 13:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Multkor még a telefonját vették el.
2022. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Én 16 évesen még hajnali 2-kor is olvastam. Nem voltam álmos, akkor még nem volt mobilnet, meg ilyesmi, de ha nem tudok 10-kor elaludni, akkor mit csináljak?

Erőltessem? Hagyjuk már.

2022. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
Mi az hogy nem engedik? Elmész diákmunkára és fizeted magadnak a mobilnetet. 17 évesen ez a megszabás már kicsit sok. Vagy a diákmunkát se engedik?
2022. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!