Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vehetném rá a szüleimet?

Hogyan vehetném rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
Idén töltöm be a tizenötöt. Szeretnék egy köves vízipipát. Már próbáltam és nagyon megtetszett. Ráadásul plusz pont, hogy nem füstöt, hanem vízpárát szívunk be, tehát nem káros az egészségre. Nagyon szeretnék egyet, de félek hogy ellenzik. Tudtok ötleteket/tippeket adni hogy hogyan győzzem meg a szüleimet? Főleg Anyát :)

2017. máj. 4. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

[link]

2017. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Vízpárát... Jó duma, ugyanúgy bagózol mintha cigit szívnál. Miért nem kérsz akkor nyíltan egy karon cigit? Úgyis az a cél hogy nagylányt játssz.
2017. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Azért a plusz ponttal óvatosan. Az bizony füst. Káros is, még ha nem is annyira mint pl a cigi.

Az meg külön aranyos, hogy hogyan győzzük meg anyudat akiről konkrétan semmit nem tudunk.


Amúgy elég macerás a vízipipa. Előkészület, takarítás (2-3 alkalom után azt is kell), elpakolás, meg ugyebár nyílt láng. Lakásban pl esélytelen.


Nagy baj szerintem nincs azzal ha néha, alkalmanként, ritkán vízipipáztok, de nagy rendszert szerintem nem egész 15 évesen ebből nem kell csinálni. Persze te dolgod. Hogy anyudékat hogyan győzzed meg? Hát passz.

2017. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
+t
2017. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Sokkal károsabb, azt elmondom, mivel NINCS benne füstszűrő, ergo a minden szart is vele szívod...


Nem kell hülyének nézni senkit!

2017. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Anyukádnak van igaza. Jogosan ellenzi. Csak idióták használnak ilyesmit. Ne így akarjatok menőzni.


15 / F

2017. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Normalis szülő nem vesz ilyent egy gyereknek.
2017. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne venne? én is kaptam.. Meg az a millió 18év alatti aki cigizik azt se a két szép szeméért engedik be dohányboltba szerinted honnan van? lejátszom a szitut:

-Elfogyot a cigim hoznál reggel ha mész a boltba? Pénzt oda tettem az asztalra.

-okés

2017. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8, de nem normális családoknál. Ép eszű szülő nem támogatja a gyerekét az egészsége roncsolásában.
2017. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Tévedésben vagy! A köves is ugyanúgy szénnel működik, mint a normál, és a víz nem szűri meg szinte egyáltalán a füstöt. Azaz egészségtelen.

Nem mellesleg felhívás rá, hogy később önkárosító láncdohányos életet élj, ezt pedig nyilván nem akatják a szüleid. Majd 18 évesen eldöntöd mit szeretnél :)

2017. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!