Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök megbántátok a gyerekvál...

Szülök megbántátok a gyerekvállalást válás után?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 15:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%

"Szegyelheti magát az a szülő aki ilyet mond.

Kérlek ne hidd el

Csakis ők ketten a hibásak"



Bármennyire is kegyetlenül hangzik, de MINDENKI HIBÁS!


Csak aki beadta a válást, az nem hajlandó tovább tűrni a helyzetet, a többiek meg nem tesznek, nem tudnak, vagy nem akarnak ellene tenni semmit.


Akik elválnak azoknak már nem fontos a család, vagy már nem képesek megfelelni.

2022. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%

Én már kétszer is eljutottam abba a helyzetbe, hogy majdnem megnősültem, de aztán inkább mégse, mert mindkét jelölt "vérszemet kapott" a leánykérés után!

Mi lett volna ha még el is veszem?

A jelenleginek is kifelé áll a rúdja, mert lassan már kiszorít a saját lakásomból, és unom az ügyeletes hülye szerepét, hogy ő csak gyűjti / generálja a problémákat, aztán tőlem kéri, hogy oldjam meg, mintha nekem nem lenne elég egyébként is, vagy mintha érdekelne.

Ha meg közlöm, hogy NEM akkor nem vagyok férfi!

Azért jól elszórakozgat a minimálbéres melójával egész nap, de tanulni, jogizni azt büdös, ha lustaságból meg tik-tokból lehetne végzettséget szerezni, akkor a csajom már professzor lenne! Aztán mint a nők 90% a ez is azt képzeli, hogy majd a szexxel mindent kompenzál, aztán mehet minden úgy ahogy eddig is!

2022. jan. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
*jogsizni (jogizni).
2022. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Birom az olyan faszikat mint az előző.. megveti a nőket, de azért lopja a csaj idejét mert dugni, azt akarja.
2022. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
12%

"megveti a nőket, de azért lopja a csaj idejét mert dugni, azt akarja."


Benézted öreg, a melóm miatt kevesebbet vagyok otthon mint ő, nem én lopom az idejét, hanem a telefonja meg a hülyeségei!


Mindenre lenne ideje, tanulásra is, sportra is, de egy napirendje nincsen, csak a "háztartási" munkáknak kerít óriási feneket heti 4 - 5x mos (de minek?), meg halomra főz minden szart aztán a maradék (pénz) meg megy a kukába, mert ő unatkozik, ha meg ez se, akkor shopping!


Volt hogy egy héten 3x met dm-be rossmanba meg ilyen hülye női helyekre. Ha szar idő van, meg nincs mit tényleg csinálni meg a nővére is lepattintja akkor meg Netflix meg nasi!

2022. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13%

Ja és nem dugtam már két hete, még amikor otthon voltam se, mert nem kell, és nem is jelent többet mintha kiverném a semmire, különben sem prioritás, max szükséglet mint a wc-zés.


Többszázezerszer élveztem már el életembe, nem nagy kaland, szeretet meg nincs már mellette, lassan csak bánat és közöny.

2022. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
32%
Nálam ha nincs a szex mögött ézrzelem akkor csak zavar, aztán minél előbb megszabadulok a felgyülemlett szexhormonoktól, annál előbb tudok a prioritásaimra koncentrálni, nem szeretek üres köröket futni, csak néha muszáj! Hála istennek, ahogy öregszem egyre ritkulnak a dolgok, már nem 20 éves vagyok amikor még naponta 2x 3x is akár, meg mindenről ez ugrott be.
2022. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
13. Az fel se merül hogy esetleg te csinálsz valamit rosszul?
2022. jan. 28. 16:25
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, nem csodálom, hogy elvált tőle édesanyád. Ilyen embertől? Mint a huzat.
2022. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!