Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan huszonéves fiatalról, akinek van saját háza, de az anyjánál lakik továbbra is?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 08:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
Én arra gondolok, hogy hűha, de jó dolga van !
2022. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy nem hülye: Az a ház plusz bevétel, vagy szimplán nem érzi szükségét egymagában vinni egy külön háztartást ha jó a kapcsolata a szülőkkel, esetleg nem az a fazon aki élvezi hogy a néma, üres házba megy haza... Egészségére ha neki is meg a szüleinek is jó.
2022. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
20%
Az a véleményem, hogy kapunyitási pánikja van, és kényelmesen akar élni a mamahotelben, ahelyett, hogy saját család alapításában gondolkodna.
2022. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem az ilyen kérdéseket. Mi lenne? Nem érdekel, mindenki élje úgy életét, ahogy akarja, ez mások magánügye.
2022. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%
azt, hogy nekik jó, nekem jó...
2022. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%
#13.Miért kötelessége mindenkinek saját családot alapítani, miért nem élhet mindenki úgy ahogy akar? Látom azért a narancs propaganda betalált egyeseknél.
2022. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16%
Életképtelen. Nálunk van ilyen a rokonságban, 40 évesen is a szülői házban baszódik (közben 35 millája van a bankszámláján, részben öröklésből is). Nem tud mit kezdeni a saját életével, evvan.
2022. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
27%

16, igazad van, családot alapítani tényleg nem előírás szerintem sem.

De azért leválni, saját kis lakásában élni a saját életét, (főleg, ha lenne is hol), ez lenne a normális.

2022. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%
18: Huszonévesen még nem feltétlenül szükséges leválni, ha nincs párja. Sokkal kevesebbe kerül, ha együtt laknak (ha mindkettőnek megfelel), gyűjthet az önálló életre. Pl. egy 21 éves egyetemista is huszonéves, felesleges lenne azért több diákmunkát vállalni, hogy még el is tartsa magát. Más az, ha már van stabil párja, akkor tényleg jobb különlakni.
2022. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
39%

#18. 30-40 évvel ezelőtt ez volt a normális, mert egy ember meg tudott élni egyedül is.

Manapság sokan azért vannak együtt hogy meg tudjanak élni(nem csak kapcsolatra gondolok itt), már 20-n évesen is lakótársat keresnek akár tanulás vagy távoli munka miatt...

Egyedül meg kvázi lehetetlen megfizetni, én teljes mértékben meg tudom érteni, leválni, meg ilyenek lehet úgy is ha valaki a szüleivel él, elvégre nem kell 0-24-ben a házban tartózkodni, a közösbe ugyan úgy bele tud adni, a háztartásba be tud segíteni stb.

2022. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!