Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan huszonéves fiatalról, akinek van saját háza, de az anyjánál lakik továbbra is?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 08:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem rohadt cink, aki így tesz, az egy nyomorult, életképtelen, gyerekes nagyon, az ilyenekbe kár a levegő! 😭😭
2022. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20%

20-as, de nem arról van szó, hogy fizessen albérletet valahol, hanem arról, hogy "van saját háza, de" a szülői házban lakik továbbra is.

Ha egy sajátot úgy nem tud fenntartani, hogy rezsit és kaját fizet, akkor ott baj van.

2022. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
19%

Nem tud megválni a mama hiteltől

Kényelem mindenek előtt

Könnyebb a szülő pénzéből élni

2022. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 benboglar ***** válasza:
87%
Szerintem attól is függ, a szülő egyedül él-e, mert lehet hogy ketten jobban és értelmesebben tudnak meg lenni! A saját lakás nem kötelez arra,hogy egyedül éljen ott, főleg ha van arra lehetősége,hogy pl. egyetemistáknak bérbe adja és pótol az otthoni rezsibe és étkezésbe. Ha mindkét félnek, a szülőnek- és gyermeknek ez megfelelő, minden rendben van! Majd ha családja lesz,gondoskodhat az önálló életvitelről a saját lakásában ! Én is örültem,amikor nem kellett egyedül élnem a saját, nagy lakásomban,hiszen eleve úgy épült, hogy gyerekeknek jusson hely, ha fel is nőnek !
2022. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 rewqrewqrewq válasza:
70%
Bölcs ... mert nem eszi meg a trendi dumát manapság h mamaotthonban lakik ...jaj de ciki. Hány olyat tudok akik nagy bölcsen leléptek albérletbe utána meg csodálkoztak h nem jutnak egyről a kettőre. Mamaotthonban lehet legalább félretenni. És balkán szinten mérve legalább 30 éves kora után legalább lesz valami komolyabb megtakarítása az embernek.
2022. febr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekem is van saját házam

Mégis a szüleimnél élünk a kislanyommal

Az én házam 170 m2

Miért éljünk ott ketten a gyerekkel,ha itt is kényelmesen elférünk

Nyilván ehhez kell hogy a szülővel jó legyen a viszony

Szüleim jó fejek,nincs vita nagyon jól kijövünk.

Az hogy ez kinek tetszik vagy kinek mi a véleménye abszolút nem érdekel.

2022. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!