Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim kutakodtak a szobámb...

A szüleim kutakodtak a szobámba és megtalálták az eldugott cuccaimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a második párkapcsolatom, ez is már több, mint 1 éve tart, 20 vagyok, nyilván élek szexuális életet. A szüleim találtak nálam óvszert meg néhány terhességi tesztet, mert aggódós vagyok. Tudom, hogy megtalálták, mert máshogy volt visszarakva, mint ahogyan én ott hagytam, de egy szót nem szóltak róla, MÉG, tudom, hogy nagy veszekedés lesz belőle. Nagyon ideges vagyok, mit tudok csinálni?
2022. febr. 11. 19:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
32%
Menj a dolognak elibe...
2022. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj kérdező, azt tudod csinálni, hogy spórolsz és dolgozol, hogy el tudj mielőbb költözni. Komolyan.


Most hiába írogatjátok itt, hogy ne foglalkozzon vele, akinek nem voltak ilyen nem feltétlenül vallásos, de konzervatív meg nárcisztikus uralkodó szülei, az nem is tudja, milyen érzés ez, milyen félelem van az emberben a saját szüleivel szemben. Nem lehet csak úgy lesz*rni, mikor ebben él az ember 20 éve.


Tudom, mert átéltem. Lehet itt írni, hogy semmi közük hozzá meg viccelődni, attól függetlenül ezek a szülők a kérdezőt fogják megint lelkileg terrorizálni és kikészíteni. Nem lehet tenni arra a közegre, amiben az ember él, amitől függ. Akinek nem voltak ilyen szülei, jobb is, ha nem ír, mert nem látja át az ilyen jellegű gyerekek uralkodásnak a súlyát.

2022. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
15%
Vicceld meg őket, csináld úgy,hogy találjanak egy pozitív tesztet!
2022. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
83%

22# egyet értek veled. Nagyon nehéz helyzet és nem tudod le sz@rni. Én dugiban néha rá gyújtottam otthon kb ennyi idősen. Nagyon figyeltem, hogy ne legyenek otthon el dobtam a stikket, alaposan meg mostam magam, rágó stb mégis rá jöttek. Azt hittem el vájom magam. Persze tagadtam, de nyilvánvaló volt. Senkinek se kívánom azt a fejmosást meg nézést.

De aztán el költöztem 😊 kitárult a világ, úgy éltem ahogy szerettem volna, senki sem nyulkált a holmim közt vagy kémkedett utánam. Neked is ezt kell tenned mihamarabb

2022. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
84%
Vedd fel azokkal a kapcsolatot akiknek a szülei pontosan így tesznek, a kérdéseket megtalálod a kategóriában....
2022. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
97%
Egyik ismerősöm lánya most lett 18 éves,de a vallásos szülei csak este 9-ig engedik ki. Persze barát,vagy társ még a láthatáron sincs neki. A poén,hogy őt az anyja 16 évesen szülte. A lány is azt mondta,hogy előbb megértené,ha az anyja azt mondaná neki,hogy a gyerek nagy felelősség,ne járj úgy mint én,hogy nem volt igazi fiatal korom. Inkább a vallásra hivatkozva mindentől tiltja a lányt.
2022. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
38%
Pont nem érdekelne, ha a korlátolt szüleim nekiállnának pampogni, MIUTÁN ÁTKUTATTÁK a szobámat. Felőlem.
2022. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
83%

Te mit tegyél?

Ők mit ne tegyenek.

Kérd meg őket, hogy ne nyíljanak a cuccaidhoz.

(Gondolom, te sem turálsz a zsebükben vagy a szekrényükben.)

2022. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
12%
ne nyúljanak
2022. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul állsz hozzá az egészhez. Nem ide kell kiírni... Szóval ahogy ezt kéne csinálni. Odamész hozzájuk anyu apu üljünk le beszélni mert fontos dologról van szó. Ne legyetek beparázva felnőtt nő vagyok tudatosan felelősségteljesen gondolkozok. Nem csinálok hülyeséget. Védekezek szex közben és szeretem a páromat ő is engem vigyázunk egymásra. Nem csinálunk gyereket felelősség nélkül. Megöleled őket megbeszélitek stb. Szépen megkéred őket hogy a saját cuccaiban ne kutakodjanak vagy vegyél egy zárható kis ládikát vagy valami 10 ezer forintos digitális széfet aztán oda rakd a cuccaidat. Ha ezt így emberi hangnemben nem tudjátok megbeszélni akkor hatalmas bajok vannak.
2022. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!