Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim kutakodtak a szobámb...

A szüleim kutakodtak a szobámba és megtalálták az eldugott cuccaimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a második párkapcsolatom, ez is már több, mint 1 éve tart, 20 vagyok, nyilván élek szexuális életet. A szüleim találtak nálam óvszert meg néhány terhességi tesztet, mert aggódós vagyok. Tudom, hogy megtalálták, mert máshogy volt visszarakva, mint ahogyan én ott hagytam, de egy szót nem szóltak róla, MÉG, tudom, hogy nagy veszekedés lesz belőle. Nagyon ideges vagyok, mit tudok csinálni?
2022. febr. 11. 19:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
11%

#9

Igen, de pl a házasságok kívüli szex is bűn Isten törvényei szerint.

2022. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem lehet privát szférát kialakítani?

Kulcs?

Költözés?

20 éves vagy, küzdj meg végre a magánéletedért, mint minden tinédzser! Ideje lenne, elkéstél már így is!

2022. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma? Megtalálták. És? Szóba hozták? Nem. Te se hozd szóba. Nem történt semmi. És egyáltalán nem biztos, hogy veszekedés lesz belőle. 20 éves vagy.
2022. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én átérzem. Akik azt mondják, hogy állj ki magadért, beszéld meg velük, nincs mitől félned, hiszen felnőtt vagy stb. azoknak nem voltak ilyen vallás fanatikus szülei. Mindjuk a te eseted rosszabb, mint az enyém, mert nálam legalább nem kutakodnak, de azt tudom milyen, amikor minden nem házasságon belül történő szexuális viszonyt bűnnek tekintenek. Ha fenn áll a veszélye, hogy kitagadják, akkor nem fogja megnyugtatni, hogy milyen rossz szülei voltak, ez a felismerés alapvetően nem viszi előre az életét. Ha nem tudsz elköltözni sehova, akkor marad a reménykedés. Próbálj meg azért kiállni az igazad mellett és elmondani, hogy te más elvek szerint akarsz élni, de mindenképpen legyen B terv.
2022. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
84%
11, tudom. Meg papoké is, mégis csinálják, és ezzel mentik fel magukat ok is...
2022. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
89%
Zárd be az sjtódat
2022. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy emiatt aggódni kellene, nem 15 éves vagy. Mondhatnám, közük nincs már hozzá. De átérzem, nem könnyű akkor sem ha 20 éves vagy, mert csak a szüleid és együtt éltek. Szerintem zárd amit nem akarod, hogy lássanak.
2022. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%
Ha felhozzák írd le nekik ezeket hogy keressék ki a bibliaiból mind a megbocsátásról szól :D [link]
2022. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 mantis religiosa ***** válasza:
71%
Keríts valahonnan egy pozitív tesztet, és hagyd, hogy azt találják meg. Aztán ha kérdőre vonnak, mert úgysem bírják ki, közöld velük, hogy így jár az, aki más holmijai között turkál. Garantáltan elmegy a kedvük a további keresgéléstől, ha megszégyeníted őket. 😇
2022. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
7%
19, az így járáson most vannak túl...
2022. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!