Apa-Lánya kapcsolat?

Figyelt kérdés

Pár hete eszembe jutott egy kiskori történet.

Apukám vett egy ilyen tojást amit bele kellett rakni vízbe és akkor reggelre kijött belőle egy dínó.

Én elsőre csalódott voltam, hogy milyen kicsi jött ki belőle, de aztán másnap Apa újra vett tojást és sokkal gyorsabban és hatalmasabb dínó jött ki belőle és utána még sokszor.

Ma már tudom, hogy vett egy nagy szatyor dínót és kicserélte őket a vízben ázó tojás helyett minden egyes nap.

Aztán anya elvitt tőle...emlékszem, ahogy Apa sírt...hogy minden nap hívott telefonon, de anya kinyomta és nem engedett beszélni vele ami miatt én sírtam.

Aztán vele voltam 2 hetente, de mivel anyám szétmanipulált ezek is nyögvenyelősen teltek, majd miután ez lement könyörögtem apának, hogy had maradjak nála. Vele olyan jó volt mindig. És ő is elmondta, hogy mindennél jobban szeret engem és ezt tudtam éreztem.

Aztán egyszer leültetett és egyenesen rákérdezett, hogy szeretnék e vele élni.

Én meg mondtam, hogy akkor anya nagyon mérges lenne.

És ezek után nem hívott többet és nem is jött értem.

10 éve nem láttam őt...tudom, hogy van új barátnője és van 2 testvérem is már és hiányzik nekem.

Szerintetek megkeressem?

És ha igen mit mondjak?

Hogy ellene manipulált az anyám amiről én nem tehetek és szeretem őt?


2022. febr. 13. 16:54
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
81%
Igen mindenkit keresd meg
2022. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy most? Ha akkor még nagyon fiatal voltál, akkor meg lehet érteni, hogy anyukád hogy tudott téged manipulálni. Szerintem keresd meg őt és beszélj vele. Szerintem hiányzol neki, mondd meg neki hogy te is hiányoltad őt, és próbáljátok újraépíteni a kapcsolatotokat.
2022. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha törölnék a kérdést ezért nem írtam a koromat.
2022. febr. 13. 17:29
 4/35 anonim ***** válasza:
77%

Egyelek meg.. Tök szivszorito ezt olvasni.


Nekem 11 évesen váltak el a szüleim, anyával maradtam, de én is találkoztam apával minden heten.


Nálunk is ment az egymás ellen hangolás, ki ki vermerseklete szerint tette. Aztán hol az egyik, hol a másik szülőre haragudtunk/sajnáltuk a testvéremmel.


Én 18 évesen apához költöztem, pedig csak egy hétre készültem a téli szünetben.


Bevallom azt nem értem, hogy mit tud olyat mondani egy kisGYEREK ami miatt nem nézek felé 10 évig, de nem is akarok találgatásokba bocsátkozni, es itelkezni sem tisztem, mivel semmit nem ismerek a történetből.


Egy biztos, soha sem késő újból felvenni a fonalat. Hagyd, hogy megmagyarazza :)

2022. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
71%
4es vagyok: én most vagyok 31. De ezek az idők élénken élnek.. Bármi kerekedik ki belőle, add meg az esélyét valami jónak, vagy a lezárásnak, de semmiképp se hagyd annyiban. Szerintem ez egy olyan dolog amin nem lehet racionálisan megközelíteni.. :)
2022. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%
apád szeret. meg fogjátok találni egymást.
2022. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
Keresd meg,bebizonyította,hogy szeret Téged. Először szerintem jobb ha üzenetben vagy levélben keresed meg,nem csak beállítassz,hogy hahó apukám itt vagyok.
2022. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Igazából egy ideje figyelgetem már őt. Tudom hol lakik, tudom hol dolgozik, ezért időről időre elmentem megnézni őt. És ugyanolyan magas és izmos mint régen. És láttam a két kistesómat is, ahogy megy velük játszóra, úgy mint velem...két húgom van.

Anyám soha nem vitt el játszóra.


Emlékszem, volt egy ilyen játékunk hintázás közben, hogy mikor magasra ért a hinta, akkor mindig egymás szemébe néztünk és azt kiáltottuk máááá!

És ugyanezt játszotta a húgommal is, mikor meglestem.

2022. febr. 13. 18:21
 9/35 anonim válasza:
75%

Én drukkolok neked, hogy rendeződjön apuddal a kapcsolatod.

Gyanítom, annak idején a Te érdekedben mondott le a láthatásról. Nem akarta, hogy két tűz között őrlődj. Nehéz ilyen esetben jól dönteni. Lehet, ő is pont így leskelődött utánad, mint ahogy most Te.

Kíváncsi lennék a folytatásra.....

2022. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem.

Holnap odamegyek hozzá!

2022. febr. 13. 18:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!